Standardy bezpieczeństwa

Podziel się

Utrzymanie wysokich standardów dotyczących bezpieczeństwa w każdym obszarze, w tym opieki medycznej, ochrony przeciwpożarowej czy bezpieczeństwa osobistego, od zawsze jest jednym z naszych priorytetów.

25 lutego 2022 ukazało się nowe rozporządzenie Rady Ministrów znoszące obowiązujące do tej pory limity, w tym te dotyczące spotkań i imprez. Nowe przepisy weszły w życie 28 lutego 2022 i jednocześnie straciło moc rozporządzenie z 6 maja 2021 r.

Tym samym Grupa MTP znosi zasady dotyczące liczby uczestników wydarzeń na metr kwadratowy.

Na platformie ToBilet od 28 lutego 2022 przestaje istnieć podział na bilety ogólne oraz bilety dla osób posiadający unijny certyfikat covid. Nadal – do dnia 31 marca 2022 roku – obowiązuje nakaz zakrywania, przy pomocy maseczki, ust i nosa w ogólnodostępnych obiektach zamkniętych, w tym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Powyższe zasady sanitarne są rygorystycznie przestrzegane przez służby porządkowe.

Ewentualne zmiany obowiązujących regulacji będą zależne od rozwoju sytuacji covidowej. Bezpieczeństwo wystawców i gości targowych to najwyższy priorytet Grupy MTP.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dla uczestników wydarzeń Grupy MTP:

>>Regulaminy<<

Równocześnie Grupa MTP gwarantuje utrzymanie wysokich standardów w zakresach związanych z opieką medyczną, ochroną przeciwpożarową czy bezpieczeństwem osobistym.