Nagrody i wyróżnienia Lata wcześniejsze

Podziel się

Odznakę Honorowa Polskiej Izby Systemów Alarmowych dla Międzynarodowych Targów Poznańskich za szczególną rolę w promowaniu branży zabezpieczeń technicznych i wybitne zaangażowanie w realizacji wspólnych programów towarzyszących Międzynarodowym Targom Zabezpieczeń Securex. Data - 25.04.2016r.

 

Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich Przemysław Trawa otrzymał nagrodę Orzeł Eksportu w woj. wielkopolskim w kategorii Osobowość Eksportu. Wyróżnienie przyznał magazyn Rzeczpospolita. Uroczystość wręczenia dyplomu odbyła się 26.04.2016r.

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie zdobyły pierwsze miejsce w rankingu Book of Lists 2016/2017 w rankingu „Fairs Organizers In Poland” tworzonym przez Warsaw Business Journal. Uroczystość wręczenia dyplomu odbyła się 1 września 2016r. w Warszawie.  

Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu w porozumieniu z Europejską Wyższą Szkołą Biznesu oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan przyznało nam wyróżnienie „Wiarygodny Partner w Biznesie”. Uroczystość wręczenia certyfikatu odbyła się 27.10.2016r.

Maj 2015. Międzynarodowe Targi Poznańskie dołączyły do grona Partnerów Local Stars platformy zakupowej Groupon. Wyróżnienie otrzymują wyłącznie te firmy, które mogą się poszczycić usługami i produktami najwyższej jakości, które cieszą się nienaganną opinią klientów.

8 czerwca 2015 r. otrzymałliśmy Honorowe Wyróżnienie „Teraz Polska” za projekt CAVALIADA Tour – cykl zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody.

Idea Expo. MTP zdobyła trzy pierwsze miejsca w konkursie „Ekspozycja Roku 2015”, w kategorii ekspozycji eventowych. Konkurs zorganizowała Polska Izba Przemysłu Targowego

17.03.2014 r Centrum kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich otrzymało tytuł „Marka Wielkopolski” przyznawany innowacyjnym przedsiębiorstwom przyczyniającym się do budowy pozytywnego wizerunku województwa w kraju i na arenie międzynarodowej.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zostały Gazelą Biznesu 2014 w dorocznym konkursie Pulsu Biznesu promującym małą i średnią przedsiębiorczość.

22 kwietnia w Warszawie podczas uroczystej Gali poznaliśmy laureatów konkursu Media Trendy 2013. Wśród wyróżnionych prac znalazła się kampania promująca otwarcie Sali Ziemi

 

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej wspólnie ze Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce nagrodziły Międzynarodowe Targi Poznańskie za organizację największego kongresu w Polsce w 2013 roku. Uroczystość towarzyszyła Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, która odbyła się 25 września w Kielcach.


Kompleks czterech pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich (7, 7A, 8, 8A) połączony naziemnym łącznikiem z Salą Ziemi zajął pierwsze miejsce w konkursie MP Power Awards, w ramach którego wyróżniane są najlepsze infrastruktury eventowe w Polsce. Obiekt MTP otrzymał nagrodę w kategorii „Multi Venue”. Statuetki wręczono podczas uroczystej gali MP Power Night 25 kwietnia 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Międzynarodowe Targi Poznańskie numerem jeden w rankingu organizatorów targów Book of Lists 2012 r.

 

Prestiżowy laur dla centrum kongresowego PCC!

Centrum konferencyjno-kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich zostało nagrodzone w konkursie MP Power Venue (2013), w ramach którego wyróżniane są najlepsze infrastruktury eventowe w Polsce. Trzykondygnacyjny, najnowocześniejszy obiekt MTP otrzymał nagrodę w kategorii „Kongres venue”.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zostały laureatem konkursu "Firma Dobrze Widziana" organizowanego przez Związek Pracodawców Business Centre Club.

Konkurs  wyłania firmy postrzegane jako najbardziej odpowiedzialne społecznie w danym regionie. Konkurs jest częścią projektu "CSR - jako narzędzie budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa" realizowanego na terenie całej Polski przez ZP BCC w partnerstwie z Forum Związków Zawodowych oraz Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

Celem konkursu jest promowanie firm, które w swoich regionach prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat dobrych praktyk CSR. W drodze konkursu w każdym z 16 regionów Polski została wyłoniona firma, która dzięki prowadzeniu odpowiedzialnego biznesu jest pozytywnie postrzegana w swoim regionie. Każdy z laureatów zostanie zaprezentowany jako dobra praktyka podczas konferencji regionalnej, organizowanej w ramach projektu.

Wybór "Firmy Dobrze Widzianej" w naszym regionie odbył  się 27 października 2009 roku.

 

Ambasador Polskiej Gospodarki - Marka Europejska.

Z uzasadnienia jury: "Spółka Międzynarodowe Targi  Poznańskie uzyskała tytuł AMBASADORA POLSKIEJ GOSPODARKI w kategorii MARKA EUROPEJSKA za prowadzenie od ok. 90 lat działalności wystawieńczo-targowej promującej na świecie już nie tylko firmy polskie, ale też firmy z innych krajów europejskich. Spółka wykreowała markę „TARGI POZNAŃSKIE", która jest powszechnie znana w Europie i kojarzona z bardzo skutecznym marketingiem wystawienniczym, prowadzonym w oparciu o najwyższe standardy jakościowe i ta działalność pozwala uznać Spółkę za Ambasadora Polskiej Gospodarki". Nagrodę wręczył prezesowi MTP Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski, 2 czerwca 2009 roku w Warszawie.

 

Wyróżnienie "Lasom Przyjazny" dla Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich, w uznaniu szczególnych zasług w ochronie wielkopolskich lasów. Nagrodę 9 maja 2009 r. przyznały Targom Poznańskim Polskie Towarzystwo Leśne Oddział Wielkopolski oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu.

 

Drugie miejsce w XII INTERNATIONAL FAIR POSTER COMPETITION 2008 (Międzynarodowy konkurs na targowy plakat promocyjny), nagroda przyznawana przez Międzynarodowe Targi Plovdiv w Bułgarii (od 1997 r.) przy współpracy z organizacją targową UFI (od 2003 r.).

Laureat XVI edycji Medalu Europejskiego w kategorii „organizacja targów", nagroda przyznawana przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno Społeczny

 Uhonorowane Złotym Medalem im. Jana Kilińskiego za wkład w rozwój rzemiosła polskiego, nagroda przyznawana przez Związek Rzemiosła Polskiego

Laureat Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - polskiego gospodarczego Nobla

Prestiżowy Certyfikat Marki Firmowej, przyznawany przez Instytut Marki Polskiej

 Wyróżnione polskim godłem promocyjnym "Teraz Polska" 

 Honorowa Odznaka „Za Zasługi dla Turystyki"

 Tytuł i statuetka "Budowniczy Polskiego Sportu" przyznawane przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej

Konferencja COP 14 - list gratulacyjny Ministerstwa Środowiska

Konferencja COP 14 - list gratulacyjny Ministerstwa Skarbu Państw