Nagrody i wyróżnienia 2020

Podziel się

MP Power Awards

Poznań Game Arena, największe targi gamingowe w Polsce organizowane przez Grupę MTP, otrzymały nagrodę MP Power Awards w kategorii "Targi".

MP Power Awards to konkurs dla branży eventowej poszukujący najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów, targów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. Organizatorem konkursu jest MeetingPlanner.pl.

Transform Awards Europe

Transform Awards Europe to nagroda przyznawana przez Transform Magazine, brytyjski magazyn branżowy, za najlepsze praktyki w zakresie rozwoju marek korporacyjnych, produktowych i globalnych w Europie. Grupa MTP zajęła trzecie miejsce w kategorii "Best Brand Architecture Solution”.

To ogromne wyróżnienie i dowód uznania dla pracy wykonanej na rzecz zbudowania nowego wizerunku Grupy MTP. Szeroka gama usług, które pozwalają nam kompleksowo realizować największe kongresy, targi i eventy, została ujęta w nowoczesną i spójną formę. Rebranding marki ze stuletnią tradycją to bardzo duże wyzwanie, dlatego tak prestiżowa nagroda napawa nas dumą i motywuje do dalszej pracy – mówi Przemysław Trawa, prezes zarządu Grupy MTP.

 

Rebrand 100 Global Awards 2020

Rebrand 100 to najstarsza, międzynarodowa nagroda przyznawana co dwa lata w Stanach Zjednoczonych. W konkursie biorą udział marki z całego świata a w jury zasiadają najbardziej doświadczeni eksperci.

Grupa MTP znalazła się gronie firm nagrodzonych w kategorii Destinction.

 

100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce 2019

Przemysław Trawa, prezes Grupy MTP wśród 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce 2019.  Już po raz czwarty portal branżowy WaszaTurystyka.pl prezentuje listę „Najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”. To ludzie, którzy wywierają największy wpływ na polski rynek turystyczny i rozwój polskiej turystyki i przyczyniają się do zmian w szeroko rozumianej branży turystycznej.