Gin Dobry Club 2020

Podziel się

Branża meblowa spotkała się na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Około 500 firm i marek, 11 pawilonów, najnowsze kolekcje mebli na kolejny sezon sprzedażowy, niemal wszyscy wiodący producenci mebli z Polski, spora liczba targowych debiutantów oraz liczne wystawy, prelekcje i debaty – tak w skrócie podsumować można targi MEBLE POLSKA. Największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowej i Wschodniej odbyły się w Poznaniu w dniach od 25 do 28 lutego 2020. Targi MEBLE POLSKA to największa na świecie prezentacja oferty polskiego przemysłu meblowego. Stanowią jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli i zaliczane są do elitarnego grona najważniejszych biznesowych imprez targowych branży meblowej na świecie. Odwiedzają je kupcy meblowi z blisko 70 krajów.

  

Podczas tak ważnego wydarzenia w kalendarzu Grupy MTP nie mogło zabraknąć spotkania Gin Dobry Clubu. 

Pierwszego dnia gośćmi prezydenta klubu Johnego Casha byli konsul brytyjski Włodzimierz Walkowiak, Gordon Milne przedstawiciel firmy M7 Polska, Henryk Przybylski, Waldemar Witkowski, Dominik Górny, Leszek Grygier przedstawiciel firmy Zephyr, Michał Bronowski reprezentujący Ambasadę Szwajcarii i Swiss Business Hub Cenral Europe oraz Leszek Klimaszewski, przedstawiciel firmy ALFA Klebstoffe AG, Polska.

  

Drugiego dnia w poczet członków Gin Dobry Clubu zostali przyjęci: Pan Leszek Wójcik, właściciel firmy MEBLE WÓJCIK oraz Jan Lenart, właściciel firmy Dig-Net Lenart. 

Natomiast w trakcie ostatniego spotkania koneserów ginu w ramach targów MEBLE POLSKA do elitarnego klubu został przyjęty Marek Hryniewicki red. naczelny Business Meble.

Do zobaczenia podczas kolejnych targów!

Targi GARDENIA

Jak co roku sezon ogrodniczy zainaugurowany został w Poznaniu, w ramach Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Targi GARDENIA umożliwiają zapoznanie się z najszerszą ofertą firm z branży ogrodniczej, które co roku prezentują bardzo bogaty wachlarz produktów i usług na swoich pięknie zaaranżowanych stoiskach.

 

 

 

Byla to także okazja do drugiego w tym roku spotkania Gin Dobry Clubu. Grono koneserów ginu powiększyło się o nowych członków: Mateusza Krzywickiego, właściciela firmy All Plants, Adama Ważyńskiego, współwłaściciela Szkółki Ważyńscy oraz Andrzeja Kina, współwłaściciela firmy KIN Gardenika, KIN Infotech-Color.

Rozpoczynamy nowy rok w Gin Dobry Club

Cykl tegorocznych spotkań Gin Dobry Clubu w 2020 rozpoczął się podczas Targów BUDMA. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury to jedno z najwazniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

 

 

To jedno z największych wydarzeń Grupy MTP, nic więc dziwnego, że to właśnie w ramach BUDMY po raz pierwszy w roku 2020 wzniesiony został toast „First today”. Do elitarnego grona dołączyli Bogdan Kalinowski, Prezes Zarządu Głównego, Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, Konstantin Bekos, Radca Handlowy, Ambasady Austrii, Małgorzata Pilinkiewicz, Prezes Krajowej Rady Izby Architektów RP i Szymon Atraszkiewicz, Prezes firmy EWPA, wystawcy targów BUDMA. Witamy na pokładzie!