Gin Dobry Club 2019

Podziel się

Pora na targi POL-ECO SYSTEM

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM to największe i najważniejsze wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi. To targi, w których uczestniczą liderzy wielu branż biznesu, który w swojej działalności przestrzegają zasad zrównoważonego rozwoju. Wydarzenie było także  kolejną okazją do spotkania Gin Dobry Clubu. Tym razem do grona koneserów ginu dołączył Piotr Miszczuk, prezesa zarządu Arcon Polska. Witamy i liczymy na wiele wspólnych toastów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

 

 

Przedstawiciele branży spożywczej spotkali się na Gin Dobry Club

W dniach od 28 września do 1 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich spotkali się przedstawiciele branży spożywczej, gastronomicznej i opakowaniowej. Na Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, Międzynarodowych Targach Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO&INVEST HOTEL i Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych POLAGRA TECH, swoją ofertę pokazało blisko 900 wystawców z Polski i zagranicy. Podczas takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć spotkania Gin Dobry Klubu. Do zaszczytnego grona miłośników ginu dołaczyli Pan Krzysztof Skrzeczkowski, Wiceprezes Zarządu firmy HERT i Pani Celina Nierodkiewicz, Członek Rady Krajowej Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy. 

   

  

Kolejny toast "First today!" wzniesiemy podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM.  

 

 

Gin Dobry Club na targach DREMA, Furnica, SoFab

Po wakacyjnej przerwie, pierwsze spotkanie koneserów ginu odbyło się w ramach Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego – DREMA. W dniach od 10 do 13 września w Poznaniu spotkali się liderzy branży z całego świata.

  

  

  

Toast "GIN DOBRY – FIRST TODAY" wznieśli m.in. Władimir Czuszew, Ambasador Republiki Białoruś w Rzeczypospolitej Polskiej; Aleksander Czesnowski, Radca-Minister Ambasady Republiki Białoruś w Rzeczypospolitej Polskiej; Doris Wildemann, Konsul Republiki Federalnej Niemiec, a także przedstawiciele międzynarodowych izb i stowarzyszeń branżowych: Juergen Koeppel, Prezydent Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS; Wolfgang Rohner – Członek Zarządu Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS; Ruzhena Novitskaya, Dyrektor Stowarzyszenia Mebli i Przemysłu Drzewnego Republiki Białoruś; Rafał Szefler – Dyrektor Biura Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego; Marek Kasprzak – Prezydent Stowarzyszenia Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce; Dariusz Kozera – Prezes Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy; Michał Strzelecki, Dyrektor Biura Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli oraz Jan Szynaka, Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Gospodarzami spotkania w tym szacownym gronie byli członkowie zarządu Grupy MTP oraz dyrekcja targów DREMA, FURNICA i SoFab. Moderatorem spotkań był Andrzej Byrt, Wiceprezydent Gin Dobry Club, były Ambasador RP w Niemczech oraz we Francji, wiceminister w resortach współpracy gospodarczej z zagranicą oraz spraw zagranicznych, który do 2014 pełnił funkcję prezesa zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Do zobaczenia na kolejnych spotkania Gin Dobry Clubu tej jesieni!

Gin Dobry Club na targach ITM Industry Europe

 

W dniach od 4 do 7 czerwca przedstawiciele branży przemysłowej spotkali się w Poznaniu, by rozmawiać o przyszłości, najnowocześniejszych technologiach i innowacjach, które wpłyną na naszy życie i pracę. Targi ITM Industry Europe przyciągają do Poznania profesjonalistów z zakresu Przemysłu 4.0 czy Smart Factory. 

  

  

  

Była to też ostatnia przed wakacjami okazja do spotkania Gin Dobry Clubu i wzniesienia toastu "GIN DOBRY – FIRST TODAY". Okazja wyjątkowa, ponieważ podczas targów ITM 50-lecie wspólpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi świętował Prezydent Gin Dobry Club - John Cash! Dziękujemy za ten czas, pełen spotkań i życzymy wielu kolejnych toastów!

Miłośnicy motoryzacji dołączyli do Gin Dobry Club

 

 

Poznań Motor Show to największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej i absolutnie rekordowe wydarzenie w kalendarzu Grupy MTP pod względem frekwencji. W roku 2019 wydarzenie odwiedziło blisko 147 tysięcy osób z całej Polski. Uczestnicy mogli podziwiać 60 premier samochodowych i bogatą ofertę najnowocześniejszych modeli topowych marek.

Zarząd Gin Dobry Club również stanął na wysokości zadania i zaprosił do swojego grona aż dwunastu nowych członków. Toast „First today” wznieśli: Mateusz Borek, Sławomir Gołębiewski, Bartłomiej Malucha i Adam Wesołowski z redakcji TVN; Rafał Sosnowski, Prezes Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej; Dariusz Wawrzyniak, Dyrektor Poznań Motor Show; Jarosław Przybyła, Prezes AERO Poznań; Piotr Zalewski, Członek Zarządu Powiatu Poznańskiego; Tomasz Długiewicz, współwłaściciel AERO  Poznań; Łukasz Wołonkiewicz, z-cz Dyr. Poznań Motor Show i Adam Tychmanowicz, Prezes Zarządu firmy Neptis.

Witamy na pokładzie!