Gin Dobry Club 2018

Podziel się

Branża drzewna na Gin Dobry Club

Drema od lat zaliczana jest do najważniejszych w Europie targów poświęconych branży drzewnej i meblarskiej, gdzie prezentowane są najnowsze technologie, maszyny i narzędzia do obróbki drewna oraz nowości rynkowe. Drema promuje osiągnięcia polskiego przemysłu drzewnego, który stanowi duży udział w PKB.

Nic więc dziwnego, że od pierwszego dnia imprezy salka spotkań Gin Dobry Club zapełniła się międzynarodowych towarzystwem. Odwiedzali nas szefowie stowarzyszeń branżowych, zarządy firm produkujących maszyny i urządzenia dla branży drzewnej, członkowie izb i stowarzyszeń gospodarczych, korpus dyplomatyczny i oczywiście stali członkowie GDC - m.in. Prezes Szynaka Meble i Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli Jan Szynaka, Bogdan Czemko, Dyrektor Biura Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego i dr Andrzej Byrt - polski ekonomista, urzędnik państwowy, dyplomata, były prezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieformalna atmosfera spotkań sprzyjała wymianie informacji, targowych ciekawostek i zacieśnianiu relacji.

Pierwszego dnia Dremy w poczet członków klubu został przyjęty wnuk przedwojennego dyrektora Targów Poznańskich – Stefana de Roppa, pan John R. McDonald, wspólnik i udziałowiec firmy Briggs and Morgan z Mineapolis, USA. We wtorek elitarny poczet członków GDC zasilił pan Tomasz Nieciąg, Prezes Zarządu, ITA Tools z Krakowa. 13 września przyniósł trzech nowych członków klubu – w jego szeregi kolejno wstąpili pan Jan Gondek, Prezes Zarządu Penny Gondek z Oleśnicy, pan Karel Adamik, Prezes firmy Adamik Company, s.r.o., Paskov, Republika Czeska oraz pani Karolina Janiak, Doradca Handlowy Ambasady Kanady w RP w Warszawie.

   

Gin Dobry Club z brytyjskim akcentem

Tegoroczną edycję Targów Przemysłu 4.0, ITM Innowacje – Technologie – Maszyny odwiedziły rzesze profesjonalistów. Wydarzenie obfitowało w spotkania biznesowe, prezentacje, rozmowy i networking. Blok ITM Polska to od lat obowiązkowy punkt w kalendarzu międzynarodowych producentów maszyn i nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, jak również przedsiębiorców poszukujących innowacji dla swoich przedsiębiorstw. Tym bardziej cieszymy się z faktu, że w trakcie trwania tak ważnych targów do grona Gin Dobry Club dołączyli prawdziwi koneserzy tego trunku z Wysp Brytyjskich. Nasz klub poszerzył się o grono profesjonalistów a także znacząco się umiędzynarodowił. Miło nam powitać w naszych szeregach - Pana Kennetha Cooke z firmy: THE COMPANY OF CUTLERS IN HALAMSHIRE, Sheffield oraz Pana Williama Becketta, przewodniczącego Międzynarodowego Forum Handlu również z Sheffield. Witamy na pokładzie i… GIN DOBRY – FIRST TODAY!


Gin Dobry Club na Polagra Food

To były trzy gorące dni na Polagra Food. Wystawcy spotykali się z kontrahentami, zwiedzający odwiedzali stoiska, a Gin Dobry Club powiększył swój stan liczebny się o kolejnych członków. Bardzo miło nam obwieścić wszem i wobec, że dnia 16 maja do naszego klubu dołączyli Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupa MLEKOVITA, Janusz Rodziewicz, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczpospolitej Polskiej oraz Jacek Marcinkowski, Prezes Honorowy Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP, Cechmistrz, Ogólnopolski Cech Reźników – Wędliniarzy. Dzień później grono Gin Dobry Club zasilił również Dominik Górny, członek zarządu Towarzystwa Hipolita Cegielskiego. Panowie, jesteśmy zaszczyceni Waszym towarzystwem! Następne spotkanie Gin Dobry Club już na targach ITM Polska.

 

Gin Dobry, Instalacje

Kolejne targi, kolejne okazje do spotkań w ramach Gin Dobry Club. Blok targów Instalacje, Sawo, Securex, ExpoPower i Greenpower będziemy miło wspominać z wielu powodów, a jednym z nich jest to, że właśnie podczas tych wydarzeń do naszego Klubu dołączył Andrzej Siedlewski, Prezes Zarządu firmy Victus-Emak. Stosownej ceremonii dokonał jak zwykle Prezydent Gin Dobry Club, John Cash. Witamy w naszym gronie i mamy nadzieję, że nie zabraknie okazji do wznoszenia toastu „Gin Dobry First Today”!

     

Samochody i gin z tonikiem

Targi Poznań Motor Show były kolejną okazją do spotkań naszego klubu. Tym bardziej miłą, że nasze grono wzbogaciło się o kolejnego członka, którym został Jerzy Ćwiszewski, Prezes Zarządu firmy UNIMETAL. Dadzą Państwo wiarę, że to jest nasz już dziewięćsetny klubowicz? Używając terminologii targów motoryzacyjnych – długą drogę przebył Gin Dobry Club od chwili powstania! Pana Jerzego witamy serdecznie, wierząc, że nie zabraknie okazji do częstych toastów. Gin Dobry First Today!

  

  

Velkommen ombord!

Gin Dobry Club staje się coraz bardziej międzynarodowy. Na targach Meble Polska do naszego Klubu dołączyli  Tina Jorgensen, Dyrektor ds. Zakupów, Broste Copenhagen A/S, Dania  oraz Kim Siefert, CEO BLN Design, Dania/Polska. Ceremonii przyjęcia nowych członków dopełnił Prezydent Gin Dobry Club, John Cash. Jak mówią w Danii: "Velkommen ombord", czyli witamy na pokładzie!

  

  

  

Gin Dobry na Gardenii

Nawet gdy za oknem trzaskający mróz, w klubie Gin Dobry Club zawsze panuje gorąca atmosfera. Udowodniliśmy to po raz kolejny podczas Targów Ogrodniczych Gardenia.

Gdy za oknem temperatura sięga -15 stopni, czy może być coś milszego niż cicha przystań, wytrawny trunek w ręce i grono miłych rozmówców? Grono, które – podkreślamy to z zadowoleniem – wciąż się powiększa. W trakcie Gardenii przyjęliśmy bowiem do Gin Dobry Club dwie osoby. Pierwszą z nich jest Maciej Konieczny, Sales Director w firmie Husqvarna Poland. Drugi z dżenetelmenów to Karol Omelan, Turf Sales Manager w John Deere Polska. Miło nam ich powitać w gronie klubowiczów i żywimy nadzieję, że swe obowiązki wynikające z przynależności do szacownego grona, będą wypełniać gorliwie i sumiennie!

  

  

  

  

Witamy w 2018 roku

Z nowym rokiem, nowym krokiem! Targi Budma były okazją do pierwszego w 2018 roku spotkania Gin Dobry Club. Okrzyk „Gin Dobry – First Today” znów rozbrzmiał na targach!

Bardzo nam miło w gronie Gin Dobry Club powitać nowe osoby.  W dniu 31 stycznia do klubu dołączył Krzysztof HORAŁA, Prezes Zarządu Hormann Polska sp. z oo oraz Fokke MOEREL, partner w Pracowni Projektowej MVRDV,Holandia, gość specjalny targów BUDMA. Dzień później inicjowany na nowego członka Gin Dobry Club został Sławomir GAWLIK, Dyrektor Marketingu FAKRO sp z oo.

Witamy w Klubie i mamy nadzieję, że nie zabraknie nam okazji do częstych spotkań!