IDEA Expo

Stoiska targowe to nasza specjalność. Wyróżnia nas 30 lat doświadczeń, przekładające się na blisko 6000 stoisk budowanych rocznie.

Doświadczenie

Kreacja

Zrozumienie potrzeb

Stoiska targowe

W naszym portfolio znajdują się zarówno niewielkie stoiska systemowe dostępne dla małych firm, jak również kompleksowe realizacje wg indywidualnych koncepcji dla liderów rynkowych.

Stoiska plenerowe

Plener to nasza specjalność – budujemy w pełni wyposażone namioty i hale namiotowe oraz dostarczamy kontenery wystawiennicze w najwyższym standardzie.

BUDUJEMY za granicą

Wybudujemy stoisko lub grupę stoisk w dowolnym centrum wystawienniczym w Europie. Zapewnimy kompleksową obsługę w zakresie organizacji wyjazdu, budowy i wyposażenia stoiska oraz pełną obsługę techniczną i logistyczną.

Generalne wykonawstwo wydarzeń

Na zlecenie organizatorów wydarzeń targowych i konferencji wykonamy kompleksową aranżację przestrzeni – stoiska, sale konferencyjne, recepcje, szatnie, kasy, oznakowanie terenu itp.

Organizacja i techniczna obsługa wydarzeń

Prowadzimy w pełni profesjonalną obsługę różnorodnych wydarzeń, zarówno pod dachem, jak i w plenerze. Przygotujemy niezapomnianą imprezę dla Twoich klientów w dowolnym miejscu – na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w siedzibie Twojej firmy lub we wskazanej lokalizacji.

Multimedia

Zapewniamy obsługę multimedialna stoisk i wydarzeń - sprzęt AV - TV - IT, w tym nagłośnienie, oświetlenie efektowe, ekrany LED, ekrany bezszwowe i videowalle, videomapping, ekrany dotykowe z aplikacjami itp.

Promocja

Na potrzeby klientów przygotowujemy wydruki wielkoformatowe i banery reklamowe. Projektujemy i drukujemy materiały promocyjne oraz dostarczamy gadżety reklamowe. Można także zamówić u nas organizację minieventu promocyjnego ma stoisku: np. pokazu kulinarnego, konkursu czy pokazu dla publiczności.

Personel

Proponujemy usługi w zakresie wynajmu personelu. Na życzenie klienta zamówimy hostessy, tłumaczy, służby porządkowe i ochronę.