Nasze rozwiązania

Integrujemy najlepszy content,  atrakcyjne lokalizacje oraz paletę zaawansowanych usług, sprawiając, że impreza zmienia się w prawdziwie udane wydarzenie – od technicznej obsługi, aranżacji przestrzeni, budowy stoisk, usług cateringowych po analizy rynkowe, doradztwo i kompleksowe usługi marketingowe.

ToBilet.pl

Szkoda, by omijało nas coś ciekawego, skoro tyle dzieje się wokół. Wrażeń kupić się nie da, ale bilety owszem. Serwis ToBilet.pl to ekskluzywna kolekcja wydarzeń z wielu różnych dziedzin – nie tylko koncerty, ale też wydarzenia sportowe, eventy tematyczne czy imprezy targowe dla fanów. Możesz spróbować wszystkiego lub wybrać tylko to, co Ciebie interesuje kupując pojedyncze bilety. Bilety trafiają bezpośrednio na Twój telefon lub pocztą w formie indywidualnie zaprojektowanych karnetów.

r360

Jesteśmy agencją interaktywną r360 specjalizującą się w kampaniach Google Ads, Facebook Ads, zarządzaniu marką w social media, content marketingu oraz tworzeniu stron internetowych. Zespół tworzy kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów w zakresie marketingu, digital marketingu oraz PR. Co ważne, posiadamy na miejscu własny dział kreacji oraz IT, gwarantujący kontrolę nad jakością projektów.

City Marketing

Pomagamy w tworzeniu koncepcji oraz realizujemy efektywne kampanie promocyjne firm, marek, produktów poprzez wykorzystanie różnych kanałów komunikacji marketingowej. Dobieramy narzędzia i kanały komunikacji z odbiorcą. Powierz nam również techniczne realizacje! Realizujemy projekty reklam, wydruki, wypożyczamy konstrukcje reklamowe, kręcimy materiał filmowy, produkujemy spoty reklamowe.

IDEA Expo

Stoiska targowe to nasza specjalność. Wyróżnia nas 30 lat doświadczeń, przekładające się na blisko 6000 stoisk budowanych rocznie.

Garden City

Pięć designerskich restauracji klasy Premium, zlokalizowanych w biznesowym centrum Poznania, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Port Sołacz

Park Sołacki od ponad stu lat jest najbardziej znanym i jednym z najpiękniejszych parków w Poznaniu. To właśnie tutaj Grupa MTP zaadaptowała historyczny budynek i utworzyła w nim restaurację oraz butikowy hotel. Restauracja serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej z elementami kuchni regionalnej. Jest idealnym miejscem na kawę z przyjaciółmi, romantyczną kolację, rodzinny obiad, przyjęcie weselne albo biznesowy lunch.

Pasodobre Restaurant & Tapas Bar

PASODOBRE to wyjątkowa hiszpańska restauracja i tapas bar w Poznaniu. Miejsce to powstało z pasji do tętniącego życiem Półwyspu Iberyjskiego oraz z zamiłowania do aromatycznych smaków i dań kuchni hiszpańskiej. To miejsce idealne na śniadanie biznesowe, 3-daniową kolację czy długi wieczór z bliskimi przy winie oraz tapas. Przytulna atmosfera, bogata karta win i starannie skomponowane dania sprawią, że wizyta w PASODOBRE będzie nie tylko kulinarnym doświadczeniem, ale również podróżą do serca gorącej Hiszpanii.

Złoty Medal

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji, która zaczyna się na Targach w Poznaniu. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Wydawnictwa

Grupa MTP jest wydawcą magazynów branżowych, które szeroko docierają do sektora B2B. Każdy z wydawanych tytułów trafia w potrzeby innego sektora. Wspólnym mianownikiem każdego z nich jest nadrzędny cel – regularny kontakt z branżą, podtrzymywanie i budowanie sieci nowych relacji. Każdy z magazynów to źródło inspirującej wiedzy dla profesjonalistów odważnie patrzących w przyszłość. Zapraszamy do skorzystania z naszego potencjału promocyjno-reklamowego oraz współpracy redakcyjnej.

Targowe Usługi Promocyjne

Wykorzystaj potencjał reklamowy Grupy MTP. Zapoznaj się z naszą ofertą i reklamuj swoją firmę dzięki Targowym Usługom Promocyjnym.