Nasze obiekty

Targi organizujemy od 100 lat. Dzisiaj jednak nasza domena działania jest o wiele szersza i obejmuje także megaeventy, koncerty, zawody sportowe, spotkania firmowe oraz wiele usług towarzyszących, których potrzebują firmy i uczestnicy, by prowadzić biznes, promować się czy po prostu bawić. Nasze obiekty pozwalają zorganizować każde wydarzenie niezależnie od jego skali i charakteru.

Know how

O organizacji imprez wiemy wszystko. Kreatywnie korzystamy z naszego bogatego doświadczenia i nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań.

Ludzie

Grupę MTP tworzą profesjonaliści, którzy zorganizują każde wydarzenie od A do Z. Ich pasja i zaangażowanie sprawiają, że impreza zmienia się w prawdziwie udane wydarzenie.

Najlepsze obiekty

Dysponujemy najlepszą bazą wystawową i konferencyjną w samym centrum Poznania. Ale pamietaj, że nasze doświadczenie i kompetencje pozwala nam organizować wydarzenia w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą, pod dachem i w plenerze.

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Poznańskie to najbardziej znane na świecie centrum targowe w Polsce. Jego atutem jest doskonała lokalizacja - centrum Poznania w odległości 200m od dworca kolejowego Poznań Główny i zaledwie 7km od portu lotniczego Poznań Ławica, w połowie drogi między Berlinem a Warszawą. To 15 pawilonów o różnej wielkości i charakterze, wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają spełnienie nawet najbardziej nieoczekiwanych życzeń organizatorów imprez. Obiekt dysponuje parkingiem na 2000 miejsc oraz bogatą siecią punktów gastronomicznych. Każdego roku teren Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedza ponad milion osób z całego świata.

Arena Poznań

Hala Widowskowo-Sportowa ARENA POZNAŃ znajduje się w centrum stolicy Wielkopolski w otoczeniu rozległego parku, stanowi charakterystyczny punkt na mapie Poznania. To miejsce spotkań poznaniaków i gości na koncertach, wydarzeniach sportowych, imprezach dla dzieci, festynach, targach oraz spotkaniach integracyjnych. Obecnie trwa modernizacja ikonicznego obiektu, który będzie mógł pomieścić wydarzenia nawet dla 9000 osób.

Poznań Congress Center

Nowoczesne centrum kongresowe, wystawiennicze i widowiskowe, oferujące przestrzeń oraz usługi dla różnorodnych wydarzeń.

Targi Lublin

Targi Lublin są jednym z najważniejszych ośrodków targowych w Polsce. To ponad 12 tys. powierzchni wystawienniczej w pawilonach, w których każdego roku odbywa się około 60 wydarzeń. Obiekty usytuowane są w pobliżu centrum miasta, Dworca Głównego PKP oraz przyszłego dworca metropolitarnego. Obiekt doskonale nadaje się do organizacji targów, ale także kongresów, konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych, takich jak: bankiety, koncerty, występy artystyczne.

Port Sołacz

Park Sołacki od ponad stu lat jest najbardziej znanym i jednym z najpiękniejszych parków w Poznaniu. To właśnie tutaj Grupa MTP zaadaptuje historyczny budynek i utworzy w nim restaurację oraz butikowy hotel. Restauracja serwować będzie dania kuchni śródziemnomorskiej z akcentami kuchni regionalnej. Będzie idealnym miejscem na kawę z przyjaciółmi, romantyczną kolację, rodzinny obiad, przyjęcie weselne albo biznesowy lunch.