Usługi techniczne

Zespół Targowych Usług Technicznych odpowiada za zapewnienie mediów na stoiskach, wykonanie podwieszeń, obsługę logistyczną oraz wynajem mebli i wyposażenia.

Jesteśmy do dyspozycji wszystkich wystawców przez cały rok, a w czasie prac montażowych znaleźć nas można w Biurach Obsługi targów w pawilonie 3, 5 oraz 7.

Elastyczność

Szeroki zakres

Bezpieczeństwo

Wynajem mebli i wyposażenia

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Wystawców proponujemy kompleksowe wyposażenie stoisk uwzględniające aktualne trendy wzornicze. W ofercie znajdują się meble, sprzęt audio-video i AGD oraz szeroki wachlarz akcesoriów przydatnych Wystawcom podczas targów, w tym także naczynia. Posiadamy ogromne zaplecze magazynowe, pozwalające na obsługę wielu wydarzeń jednocześnie.

Przyłącza elektryczne

Wykonanie instalacji elektrycznej jest niezbędnym krokiem w procesie budowy stoiska.

Wykonujemy przyłącza elektryczne w miejscu wskazanym przez klienta. Moce przyłączy dostosowane są do wymogów klientów, najsilniejsze typowe przyłącze oferowane Wystawcom ma moc do 70kW (3 x 125A).

Proponujemy także:

przyłącza całodobowe 230V i 400V, możliwość wypożyczenia tablic rozdzielczych do 12 obwodów (1faz.), przyłącza nietypowe (po konsultacji z nadzorem elektrycznym i indywidualnej wycenie

Przyłącza wod-kan

Podłączenie do sieci wodno – kanalizacyjnej wykonywane są w celu przyłączenia zlewozmywaków, zmywarek, maszyn i innych urządzeń np. kostkarek, ekspresów do kawy itd.

We wskazanym przez klienta miejscu instalujemy przyłącze wody z odpływem w komplecie, tylko punkt czerpalny wody bądź tylko instalację kanalizacyjną.

Podwieszanie elementów

Elementy podwieszane nad stoiskiem są znakomitym sposobem na zwrócenie uwagi zwiedzających. Ich różnorodność jest bardzo duża – od pojedynczych banerów, poprzez banery rozpięte na rampie, świecące kostki, banery naciągnięte na aluminiowe lub drewniane konstrukcje. Wszystkie wymagają przymocowania stalowych linek do konstrukcji stałej pawilonu.

Oferta obejmuje zawieszenie i przymocowanie do konstrukcji stałej pawilonu linki stalowej o maksymalnym udźwigu 50 kg z podwieszeniem elementów Wystawcy lub bez oraz doprowadzenie przyłączy elektrycznych do podwieszanej konstrukcji. Możliwość podwieszenia elementów sprawdzić można na planach pawilonów oraz w „Regulaminie dla Uczestników Targów”.

Sprężone powietrze

Oferta instalowania przyłączy sprężonego powietrza skierowana jest przede wszystkim do Wystawców eksponujących maszyny.

Obejmuje ona wykonanie przyłączy sprzężonego powietrza dla łącznego wydatku do 200l/min, do 600l/min i do 1000l/min przy ciśnieniu oscylującym w przedziale 6,0-8,5 (bez podłączenia do niego urządzeń Wystawcy).

Wąż sprężonego powietrza standardowo zakończony jest szybkozłączem DN 7.2.

Usługi IT i telekomunikacyjne

Na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich po założeniu konta użytkownika można bezpłatnie skorzystać z sieci Wi-Fi.

Iistnieje również możliwość zamówienia stałego przyłącza do internetu w standardzie Ethernet RJ45 o gwarantowanej przepustowości: 4Mb/s, 10Mb/s, 50Mb/s lub 100Mb/s oraz dodatkowych usług m.in:

- wsparcia technicznego pracownika Help Desk,

- przydzielenia publicznego adresu IP,

- wydzielenia chronionej sieci wirtualnej vlan.

Na życzenie Instalujemy również analogowe sieci telefoniczne wraz z aparatem telefonicznym lub faksem.

Usługi spedycyjne

Doświadczony zespół operatorów wózków widłowych dba o bezpieczny rozładunek i załadunek eksponatów (do 5t), a także zapewnia krótkoterminowe przechowywanie towarów i pustych opakowań. Pomagamy w rozpakowaniu, ustawieniu i zapakowaniu eksponatów na stoisku oraz sprzedajemy materiały ułatwiające ich ponowny załadunek i transport (palety, taśmy spinające, folie itd.)