Poznań centrum europejskiej debaty o ESG – zbliża się GREENPACT 2024

Podziel się

Już 29-30 października, w Poznań Congress Center odbędzie się pierwsza edycja GREENPACT European ESG Summit, który jest wyjątkowym wydarzeniem poświęconym zrównoważonemu rozwojowi w Europie Centralnej. Organizatorami Kongresu są Grupa MTP i Krajowa Izba Gospodarcza.

Przyszłość dotyczy nas wszystkich

Kongres GREENPACT European ESG Summit to nowatorskie spojrzenie na zrównoważony rozwój oraz przestrzeń do dyskusji. Każdą zmianę należy zacząć od zmiany w myślenia, dlatego przez dwa dni trwania wydarzenia, jego uczestnicy będą rozmawiać o rzeczach naprawdę ważnych. Organizatorzy Kongresu stawiają na różnorodną dyskusję i wielogłos, z którego każdy będzie miał możliwość wychwycenia rzeczy wartościowych i przydatnych.

- Uwzględnianie polityki ESG w strategii biznesowej to nie tylko nowa norma, ale kluczowy element oceny przedsiębiorstw, odpowiadający wchodzącym w życie regulacjom prawnym i rzeczywistym oczekiwaniom społecznym. Organizowana po raz pierwszy w partnerstwie z Krajową Izbą Gospodarczą kongres GREENPACT, to wyjątkowa okazja, aby zgłębić teorię oraz praktyczne aspekty związane z ESG – zapowiada Tomasz Kobierski, Prezes zarządu Grupy MTP.

Na uczestników wydarzenia czekać będą m.in. panele dyskusyjne o:

  • finansowaniu zielonej transformacji w Europie;
  • wyzwaniach Zielonego Ładu;
  • współpracy biznesu i NGO na rzecz zrównoważonego rozwoju;
  • wykorzystywaniu nowych technologii w rozwiązywaniu problemów globalnych takich jak głód, katastrofy środowiskowe;
  • wyzwaniach i politykach migracyjnych;
  • oraz o tym co wspólnego mają nierówności społeczne z nierównościami klimatycznymi.

 

Rejestracja Program

Wielowymiarowa przestrzeń do dyskusji

GREENPACT European ESG Summit to kongres, który nie ogranicza się tylko do relacji między biznesem i konsumentem. Właśnie dlatego, do wielkiej burzy mózgów zaprasza przedstawicieli biznesu, aktywistów, kadrę akademicką, a także przedstawicieli administracji publicznej i agend międzynarodowych. Szacuje się, że w wydarzeniu udział weźmie 200+ prelegentów i 2000+ uczestników.

Organizatorami kongresu są Grupa MTP i Krajowa Izba Gospodarcza, którzy postanowili połączyć swoje doświadczenia merytoryczne i organizacyjne w celu stworzenia nowej przestrzeni do jakościowej dyskusji o przestrzeni świata.

Dołącz do wydarzenia i stań się częścią realnej dyskusji o przyszłości Ziemi!

Kup bilet O kongresie Informacje organizacyjne