Centrum Nauki Wyobraźnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Podziel się

Chcesz zanurzyć się w fascynującym świecie światła i barw? Przyjdź i odkryj tajemnice, które czekają na Ciebie w Centrum Nauki Wyobraźnia! To nie tylko wystawa, to interaktywna przygoda, która pozwoli Ci zrozumieć zjawiska, które otaczają nas każdego dnia.

 

 

 

Dlaczego warto nas odwiedzić?

  • Największa w Polsce - Nasza ekspozycja to największa tego typu interaktywna wystawa z dziedziny optyki w kraju. Znajdziesz tu nie tylko odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, ale także inspirację do dalszych poszukiwań.

 

  • Interaktywne stanowiska - Od kalejdoskopu, przez krzywy świat luster, po magiczne szachy. Każde stanowisko to nowa przygoda i nowe doświadczenie.

 

  • Warsztaty edukacyjne - Nie tylko oglądaj, ale też uczestnicz! Nasze warsztaty pozwolą Ci praktycznie zrozumieć prezentowane treści. Prowadzone przez pasjonatów, dla których nauka to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja.

 

Dla każdego coś ciekawego 

Bez względu na wiek czy poziom wiedzy, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasze stanowiska edukacyjne są tak zaprojektowane, aby dostarczać wiedzy na różnych poziomach zaawansowania.

Dowiedz się więcej

Kup bilet