Aktualności

20-01-22 Licytuj unikatową fotografię autorstwa Szymona Brodziaka!

Odbitka z numerem 1 pochodzi z wyjątkowej sesji zrealizowanej z okazji stulecia Grupy MTP.

Zobacz więcej

17-01-22 Jubileuszowa edycja targów BUDMA

4 największe pawilony wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnione będą budowlanymi nowościami i premierami rynkowymi, produktami, które wyznaczać będą trendy w 2022 roku! Już od 1 do 4 lutego startują targi BUDMA – jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branży budowlanej w Polsce...

Zobacz więcej

17-01-22 CAVALIADA w Sopocie

Kilkaset koni, jeźdźcy z Europy i cztery dni pełne sportowych emocji – tak wygląda pierwsza edycja zawodów jeździeckich CAVALIADA Sopot, która potrwa do 23 stycznia. Hala widowiskowo-sportowa ERGO ARENA zamieni się w wielki parkur, na którym zostaną rozegrane konkursy i odbywać się będą widowiskowe pokazy...

Zobacz więcej

14-01-22 Ruszyła sprzedaż biletów na Poznań Motor Show!

Na platformie ToBilet.pl dostępne są wejściówki na wszystkie dni targów.

Zobacz więcej

12-01-22 Ironman odbędzie się w Poznaniu!

Meta i cała wioska zawodów będą zlokalizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich!

Zobacz więcej

05-01-22 To będzie rok pełen spotkań

Rok 2022 dla Grupy MTP zapowiada się niezwykle intensywnie. W planach są m.in. międzynarodowe eventy i szereg prestiżowych biznesowych wydarzeń. Zakończą się także duże projekty infrastrukturalne, które trwale zapiszą się w architekturze stolicy Wielkopolski.

Zobacz więcej

03-01-22 ITM_talks: Kosmiczne ścieżki rozwoju dla przemysłu

Hermetyczny dotychczas sektor kosmiczny otwiera się na nowe inicjatywy i działalność komercyjną. Tym samym rośnie zaangażowanie mniejszych firm, które coraz śmielej dołączają do trwającego wyścigu technologicznego. Jak skorzystać mogą na tym polscy dostawcy? Co zrobić, aby dołączyć do grona kontrahentów...

Zobacz więcej

20-12-21 Wesołych Świąt 2021

Życzymy Państwu, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były wypełnione najpiękniejszymi emocjami – radością i miłością oraz spotkaniami w gronie najbliższych.

Zobacz więcej

17-12-21 Niezwykłe zdjęcia na stulecie targów

Są w nich pasja, emocje i tajemnica. Dwanaście czarno-białych fotografii, których motywem przewodnim są poznańskie targi. Wystawę zdjęć Szymona Brodziaka można od dziś oglądać w restauracji Oregano and Wine, pojawi się również na poznańskich citylightach.

Zobacz więcej

14-12-21 Standardy bezpieczeństwa na MTP

Utrzymanie wysokich standardów dotyczących bezpieczeństwa w każdym obszarze, w tym opieki medycznej, ochrony przeciwpożarowej czy bezpieczeństwa osobistego, od zawsze jest jednym z naszych priorytetów.

Zobacz więcej

13-12-21 Cavaliada Poznań - najważniejsze informacje

Co? Gdzie? Kiedy? Cavaliada Poznań w pigułce!

Zobacz więcej

13-12-21 Cavaliada w Poznaniu

Dwie areny, pięć konkurencji jeździeckich, pokazy, aukcja koni oraz największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich – tak w skrócie można opisać program największej edycji CAVALIADA Tour 2021/22, jaka odbędzie się w dniach 16-19 grudnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej

10-12-21 Centrum Muzyki na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Filharmonia Poznańska będzie miała nową siedzibę! Mieścić się ona będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w tworzonej miejskiej Strefie Kultury. Niebawem rozpisany zostanie międzynarodowy konkurs na projekt budynku.

Zobacz więcej

10-12-21 Prezenty last minute

Odwiedź Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który odbędzie się w dniach 17-19 grudnia.

Zobacz więcej

06-12-21 Cztery wydarzenia, trzy dni emocji!

Na tegoroczne FIT EXPO złożą się aż cztery wydarzenia, skupiające środowiska trenerów, instruktorów, miłośników fitness oraz sportów walki.

Zobacz więcej