Aktualności

07-06-23 Znamy laureatów konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”

To nagroda dla firm innowacyjnych, przedsiębiorczych, zarządzanych przez ludzi otwartych na nowe rozwiązania, pracujących na sukces gospodarczy regionu i stanowiących o jego sile. W tym roku odbywała się 20 edycja konkurs.

Zobacz więcej

05-06-23 Zgłoś kandytata do nagrody STUKOT'56

Pomóż nam znaleźć współczesnych bohaterów.

Zobacz więcej

01-06-23 Wojskowy myśliwiec F16 kontra McLaren

Kto będzie szybszy – okaże się już 4 czerwca na Lotnisku Poznań-Ławica. Spektakularny wyścig będzie połączony z atrakcjami drugiego dnia wizyty ekipy PositiveWays w Poznaniu.

Zobacz więcej

30-05-23 ITM Industry Europe - produkty nagrodzone Złotym Medalem

ITM Industry Europe to największe i najbardziej znaczące w tej części Europy targi przemysłowe. Wystawcy, których rozwiązania wyróżniają się na tle pozostałych – zostali docenieni przez jury konkursu i otrzymali tytuł laureata w konkursie o Złoty Medal.

Zobacz więcej

30-05-23 „Poznań w formie”: 3 czerwca zapraszamy na Cytadelę

Atrakcje dla najmłodszych, badania profilaktyczne i porady dla seniorów – przed nami trzecia odsłona pikniku rodzinnego „Poznań w formie”. Organizatorzy i partnerzy przygotowali bogaty program wydarzeń dla wszystkich poznaniaków, który promuje zdrowy i aktywny tryb życia oraz edukację ekologiczną. Zapraszamy 3 maja na Cytadelę na Polanę pod Dzwonem Pokoju.

Zobacz więcej

29-05-23 ITM INDUSTRY EUROPE 2023

Niemal siedmiuset wystawców szykuje swoje maszyny, roboty i nowoczesne rozwiązania. Już 30 maja rozpoczynają się targi ITM INDUSTRY EUROPE.

Zobacz więcej

26-05-23 Złoty Medal – rozpoznawalna marka innowacyjnych produktów

Złoty Medal, to zwieńczenie długiego procesu rozpoczynającego się od badania potrzeb klientów, analizy trendów, przez opracowanie projektu, wdrożenie, aż po komercjalizację. To wysiłek sztabu fachowców, swego rodzaju atest dla innowacyjnych oraz dobrze zarządzanych firm.

Zobacz więcej

24-05-23 Subcontracting 2023 - Targi kooperacji przemysłowej

Żyjemy w czasach, w których proces tworzenia wzajemnej sieci kontaktów biznesowych jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących zawodowy sukces. Czy udział w Targach Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING może rzeczywiście przynieść przedsiębiorcom wymierne korzyści?

Zobacz więcej

23-05-23 Odliczamy do startu ITM INDUSTRY EUROPE

Pracujące maszyny i roboty, drukarki 3D w akcji, widowiskowe pokazy wykorzystujące sztuczną inteligencję a także największa scena TECH w Polsce ze strefą Fabryki Przyszłości – to czeka wszystkich entuzjastów nowych technologii podczas zbliżających się targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Zobacz więcej

18-05-23 Sportowo i kulturalnie na Cytadeli

Strefa zdrowia, ekologii, bezpieczeństwa i rodzinnej rozrywki to atrakcje drugiego z serii rodzinnych festynów miejskich „Poznań w formie”, który odbędzie się na Cytadeli w najbliższą sobotę. W programie występy teatralne i koncert dla dzieci, badania profilaktyczne dla seniorów, konsultacje medyczne, joga i tor przeszkód przygotowany przez poznańskich olimpijczyków.

Zobacz więcej

16-05-23 94. rocznica otwarcia Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu

Dzisiaj mijają 94 lata od otwarcia Powszechnej Wystawy Krajowej. To jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie wystawiennicze pokazywało dynamikę odrodzonego państwa polskiego, miało silny rys modernizacyjny i mocno wpłynęło na kształt oraz przyszłość Poznania.

Zobacz więcej

12-05-23 W Poznaniu o przyszłości technologii wodorowych

Europa jest zgodna – bezpieczna przyszłość oparta musi być na energetycznej niezależności. W procesie tym kluczową rolę odgrywać będzie wodór. Eksperci i decydenci związani z wodorowym rynkiem pojawią się w Poznaniu w dniach 16-17 maja, aby wziąć udział w 2. Środkowoeuropejskim Forum Technologii Wodorowych H2POLAND. Podczas wydarzenia podpisane zostanie ponadnarodowe porozumienie państw Europy Środkowo-Wschodniej i krajów bałtyckich – 3 Seas Hydrogen Council.

Zobacz więcej

12-05-23 Innowacje z zakresu zielonej energii od 16 maja w Poznaniu

Blisko 200 wystawców z Polski, Chin, Niemiec, Belgii i Czech zaprezentuje swoje produkty i usługi podczas targów GREENPOWER w dniach 16-18 w Poznaniu. Obok prezentacji przez wystawców innowacyjnych rozwiązań, technologii i usług z zakresu zielonej energii, targi GREENPOWER będą dla zwiedzających doskonałą okazją do poznania ekspertów z branży i zgłębienia wiedzy na tematy związane z OZE.

Zobacz więcej

04-05-23 W środę rusza Impact'23 - najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej

10 i 11 maja na Międzynarodowych Targach Poznańskich Impact CEE - najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w regionie. W Poznań Congress Center spotkają się topowi managerowie, decydenci, wybitni naukowcy oraz mówcy w tym Natalie Portman i Nassim Nicholas Taleb.

Zobacz więcej

04-05-23 XXX Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych - coraz bliżej

Przyjdź z rodziną! Zapraszamy rodziny z dziećmi na wyjątkowe wydarzenie - Narodową Wystawę Zwierząt Hodowlanych, która odbędzie się 12-14 maja na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dzieci do 6 roku życia mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zobaczyć wszystkie zwierzęta hodowlane w jednym miejscu. Taką możliwość ciężko spotkać nawet na wsi, a co dopiero w centrum dużego miasta!

Zobacz więcej