Aktualności

03-10-23 Fundusze europejskie dla przedsiębiorców z sektora MŚP w perspektywie finansowej 2021-2027

Targi branżowe to nie tylko okazja do zapoznania się z nowościami rynkowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, czy też nowymi technologiami. To również dobry sposób na poznanie perspektyw, jakie dają przedsiębiorcom Fundusze Europejskie. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom przedsiębiorców z sektora MŚP Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przygotowało specjalistyczne prelekcje oraz stoisko wystawowe podczas Targów POLECO 2023.

Zobacz więcej

01-10-23 Światowy Dzień Serca w Poznaniu!

W niedzielę na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się Centralne Obchody Światowego Dnia Serca. Wydarzenie poprowadzą znani i lubiani prezenterzy telewizyjni Dorota Gardias i Bartek Jędrzejak, a o godzinie 17:00 zapraszamy na koncert Kamila Bednarka. Wstęp wolny!

Zobacz więcej

28-09-23 „Poznań w formie” dla seniorów

Występ zespołu kameralnego Filharmonii Poznańskiej, Teatr Animacji i koncert przebojów minionych lat, do tego spora dawka ruchu, bezpłatne badania profilaktyczne, warsztaty radzenia sobie ze stresem, warsztaty malarskie, strefa ekologii, strefa bezpieczeństwa i warsztaty przygotowane przez Bibliotekę Raczyńskich – tak zapowiada się ostatni z serii dziesięciu międzypokoleniowych festynów „Poznań w formie”. Wydarzenie, które odbędzie się 29 września na targach jest skierowane przede wszystkim do poznańskich seniorów.

Zobacz więcej

27-09-23 Prestiżowa POLAGRA po raz kolejny na targach poznańskich

Targi POLAGRA to najważniejsze w naszym kraju wydarzenie biznesowe dla branży spożywczej i branży HoReCa. Wystawcy prezentują swoje produkty i najnowsze rozwiązania technologiczne dla producentów, przetwórców, dystrybutorów żywności oraz hotelarstwa i gastronomi. Równocześnie do piątku potrwają targi opakowań TAROPAK, a w piątek rozpoczną się skierowane do mieszkańców targi SMAKI REGIONÓW.

Zobacz więcej

27-09-23 Fundacja Grupy MTP aktywnie działa na rzecz Seniorów

Projekt "Srebrne Lisy Internetu" oraz "Prawnik da radę" to dwa inspirujące projekty Fundacji In_Spire, fundacji Grupy MTP, które będą częścią wydarzenia VIVA Seniorzy 2023. Projekt Srebrne Lisy Internetu zapewnia przyjazną i dostosowaną do wieku naukę korzystania z Internetu, projekt jest realizowany we współpracy z Fundacją Veolia Polska. Prawnik da radę z kolei zapewnia indywidualne konsultacje prawnicze na stoisku, gdzie seniorzy uzyskają profesjonalne porady prawne.

Zobacz więcej

27-09-23 Odwiedź targi TAROPAK 2023

Branża opakowań prężnie się rozwija, dostarczając innowacyjnych rozwiązań i technologii, które wpływają na każdy aspekt naszego życia. Najlepiej widać to na Targach Taropak, które odbywają się w dniach 27-29 września. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla profesjonalistów związanych z branżą opakowań.

Zobacz więcej

25-09-23 Fiesta polskiej kuchni w Poznaniu

Dziś ostatnia szansa, aby odwiedzić Smaki Regionów!

Zobacz więcej

25-09-23 Edycja jubileuszów - Retro Motor Show 2023

Sezon motoryzacyjnych zlotów i spotkań powoli dobiega końca. Jednak zanim klasyki schowają się w garażach, zjadą do Poznania. Po ubiegłorocznej rekordowej edycji, Retro Motor Show nie zwalnia tempa i zapowiada się jeszcze ciekawiej. Wszystko to już 6-8 października 2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zobacz więcej

25-09-23 Targi POLAGRA 2023

Według szybkiego szacunku GUS, w sierpniu 2023 r. ceny żywności w Polsce były o 12,7% wyższe niż w sierpniu roku 2022. Jak, mimo rosnących cen, przekonać klientów do zakupów, a tym samym rozwijać swoją firmę? Jak sprawić, by jedzenie wciąż dawało radość? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poszukają wystawcy i goście targów POLAGRA, które rozpoczną się w środę 27 września w Poznaniu i potrwają trzy dni.

Zobacz więcej

22-09-23 Kongres obudowy Ukrainy COMMON FUTURE: Wspólna przyszłość i realny plan działania

Ogromna rola polskich przedsiębiorców w procesie odbudowy Ukrainy oraz znaczenie współpracy polsko-ukraińskiej były głównymi tematami pierwszego Kongresu Obudowy Ukrainy COMMON FUTURE. Spotkanie, które zgromadziło ponad 1000 przedsiębiorców, przedstawiciel polityki i administracji przyniosło nie tylko istotne aspekty biznesowe, ale także ważne deklaracje dotyczące przyszłości tych bilateralnych stosunków.

Zobacz więcej

21-09-23 1000 przedsiębiorców rozmawia o odbudowie Ukrainy

Na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczął się pierwszy w historii Kongres Odbudowy Ukrainy Common Future. W wydarzeniu bierze udział ponad 1000 przedsiębiorców, przedstawicieli świata polityki i administracji, instytucji wspierających przedsiębiorców i NGO z Polski, Ukrainy i państw zachodnich.

Zobacz więcej

21-09-23 Power speech Rafała Brzoski podczas Kongesu Odbudowy Ukrainy Common Future

Założyciel i Prezes Zarządu InPost, wiodącej w Europie platformy dostaw e-commerce, wystąpi podczas kongresu poświęconego zagadnieniom odbudowy Ukrainy, który odbywa się w Poznań Congress Center. Przedsiębiorca wystąpi na „Scenie Strategicznej” kongresu, której gospodarzem jest Instytut Jagielloński. Jego prelekcja otworzy drugi dzień wydarzenia „Common Future”.

Zobacz więcej

20-09-23 Udział Prezydenta RP w Kongresie Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w Kongresie Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE. 22 września, podczas drugiego dnia wydarzenia, planowane jest wystąpienie Prezydenta RP. 

Zobacz więcej

19-09-23 Targi Mieszkań i Domów już w weekend

Zapraszamy na ostatnią w tym roku, jesienną edycję Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu. 23 i 24 września będzie można sprawdzić oferty deweloperów, doradców kredytowych, agentów nieruchomości i projektantów wnętrz.

Zobacz więcej

18-09-23 Wielka sztuka w połączeniu z nową technologią zawitała do Poznania!

Takiej wystawy w Poznaniu jeszcze nie było! W Hali numer 1 można już oglądać niezwykłą, multisensoryczną ekspozycję dzieł Vincenta Van Gogha. Mocno angażuje nasze zmysły i pozwala zanurzyć się w życiu holenderskiego artysty.

Zobacz więcej