Aktualności

30-11-22 Festiwal prezentów na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem wyjątkowych prezentów! Już w piątek startuje bowiem Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych (2-4 grudnia), organizowany w ramach Poznańskiego Jarmarku Świątecznego. To tutaj będzie można spotkać artystów-rękodzielników z całej Polski.

Zobacz więcej

25-11-22 CAVALIADA Poznań – 23 konkursy, pięć konkurencji, aukcja koni sportowych

Dwie areny, 23 konkursy, w tym trzy zaliczane do światowego rankingu, konkursy dla młodych koni i amatorów, boksy zlokalizowane w komfortowych pawilonach targowych oraz CAVALIADA Horse Auction - tak w skrócie przedstawia się program CSI CAVALIADA Poznań, rozgrywanych od 15 do 18 grudnia.

Zobacz więcej

25-11-22 Koncertowy weekend na Poznańskim Jarmarku Świątecznym

Poznański Jarmark Świąteczny zagościł Międzynarodowych Targach Poznańskich i od razu podbił serca odwiedzających. Po pierwszym, pełnym atrakcji weekendzie przyszła pora na ogłoszenia kolejnych niespodzianek. W najbliższą sobotę, 26 listopada na scenie zagra kolejna gwiazda – Mezo.

Zobacz więcej

22-11-22 Branża kamieniarska spotyka się w Poznaniu

Coraz odważniej wkracza do naszych mieszkań i domów. Kamień, bo o nim mowa, jest drugim materiałem najchętniej wykorzystywanym w budownictwie. Jest też bohaterem targów STONE, które w dniach 23-25 listopada będą się odbywać na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej

19-11-22 Zapraszamy na Poznański Jarmark Świąteczny!

Poczuj świąteczną atmosferę na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Zobacz więcej

15-11-22 Największy parking podziemny w Poznaniu już działa

Wielopoziomowy Parking Podziemny PWK rozpoczął swoje działanie. Oferuje 650 miejsc na trzech poziomach. Każda rozpoczęta godzina parkowania kosztuje 7 złotych, są też abonamenty w korzystnych cenach.

Zobacz więcej

14-11-22 Kontraktacje, inspiracje i nowe możliwości - targi GARDENIA 2022

Już 17-19 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się GARDENIA! Listopadowa edycja tego najważniejszego w branży ogrodniczej wydarzenia przyjmie formułę biznesową, jako salon kontraktacji ogrodniczych. Oferta wystawców skoncentruje się w szczególności na trendach i nowościach branżowych...

Zobacz więcej

10-11-22 CAVALIADA Warszawa czas start!

Wystartowały pierwsze zawody cyklu CAVALIADA Tour 2022/2023.

Zobacz więcej

10-11-22 CAVALIADA Warszawa 2022

Wszystkich miłośników koni i jeździectwa zapraszamy do Centralnego Ośrodku Sportu Torwar! Sprawdź program!

Zobacz więcej

06-11-22 Psie piękności na targach - GALERIA

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwają 2 Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych. Na ringach oceniane jest ponad 250 ras psów z całego świata. Owczarki, szpice, sznaucery, teriery, jamniki, wyżły, charty, welsh corgi – to tylko wybrane spośród nich. Wystawy zajmą aż pięć pawilonów: 3, 3A, 4, 5...

Zobacz więcej

04-11-22 „Tu warto żyć” konkurs na zagospodarowanie terenu Błoni Wildeckich

Rozpoczyna się konkurs pod hasłem „Tu warto żyć” dla Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, Politechniki Poznańskiej lub Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu Błoni Wildeckich.  Jego celem jest wyłonienie najlepszych,  twórczych...

Zobacz więcej

04-11-22 Targi GARDENIA – tysiąc odcieni zieleni w trzy listopadowe dni

Jesień w pełni, czas więc na targi GARDENIA – doroczne święto roślin w samym sercu Poznania. Hasło przewodnie edycji 2022 to „Ekologiczny ogród”, który z trendu stał się standardem. Jak założyć i pielęgnować zieloną oazę tak, aby Matka Natura przecierała oczy z zachwytu? Tego zarówno profesjonalna publiczność...

Zobacz więcej

04-11-22 CAVALIADA Warszawa z wyższą pulą nagród

Dwie programowe nowości, 368 000 PLN w puli nagród, 14 konkursów, w tym dwa zaliczane do światowego rankingu - tak w skrócie przedstawia się plan na międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody CAVALIADA Warszawa 2022.

Zobacz więcej

31-10-22 Wystawy Psów Rasowych już w ten weekend

W weekend 5 do 6 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się wydarzenie, na które czekają nie tylko hodowcy, ale też miłośnicy psów.

Zobacz więcej

27-10-22 IRONMAN POLAND 2023 – rejestracja ruszyła

25 października ruszały zapisy na zawody serii IRONMAN Poland 2023, które ponownie zagoszczą w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zmagania odbędą się 3 września 2023 r.

Zobacz więcej