Aktualności

01-02-23 Reklamy na walkę z sepsą

19 tys. złotych przekaże Grupa MTP Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Kwota ta to dochód z dedykowanych reklam wyświetlanych w dniu 31. Finału WOŚP na fasadzie Holu Wschodniego Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zobacz więcej

01-02-23 Trwają targi BUDMA

To najbardziej oczekiwane polskie wydarzenie, integrujące międzynarodowe środowisko budowlane, obfitujące w rynkowe premiery i merytoryczne wydarzenia, podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży.

Zobacz więcej

26-01-23 31. finał WOŚP na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Mnóstwo atrakcji, wyjątkowi goście, doskonala zabawa i jeden cel - uzbierać jak największą kwotę na walkę z sepsą. Wielki finał już 29 stycznia.

Zobacz więcej

25-01-23 Światowe premiery i kluczowe marki na targach WINDOOR-TECH

W ramach targów WinDoor-tech będzie można zobaczyć ekspozycję ponad 50 wystawców, którzy czekając na tę edycję od czterech lat, szykują swoją kompleksową ofertę.

Zobacz więcej

23-01-23 Skorzystaj z ulgi podatkowej z tytułu udziału w targach

Głównym celem ulgi na ekspansję jest możliwość dodatkowego odliczenia wartości wydatków, które poniosła firma, by rozszerzać swoje rynki zbytu. Chodzi tu o wydatki m.in. na uczestnictwo w targach, działania promocyjno-informacyjne czy przygotowanie dokumentacji niezbędnej do przystąpienia do przetargu.

Zobacz więcej

16-01-23 Niezła sztuka

Ukazała się „Historia Grupy MTP w 100 dziełach sztuki”. To już piąty tom historii poznańskich targów opowiedzianej przez Pawła Cieliczkę i zilustrowanej zdjęciami m.in. z naszego archiwum.

Zobacz więcej

09-01-23 Forum BUILD 4 FUTURE 2023

Czy kryzys spowoduje duże straty wśród firm budowlanych? Jakie są szanse na uniknięcie poważnych strat i dalszy rozwój? Czy odbudowa Ukrainy przyniesie korzyści dla polskich przedsiębiorców budowlanych? O tym i wielu innych sprawach będziemy rozmawiać podczas kolejnej Konferencji Build 4Future i Międzynarodowej Konwencji – Budownictwo Polska-Ukraina.

Zobacz więcej

09-01-23 Nowości Grupy MTP na 2023 rok

Jakie nowe wydarzenia przygotowaliśmy w tym roku? Te daty warto wpisać do kalendarzy!

Zobacz więcej

09-01-23 Międzynarodowe Targi Rolnicze już 13 stycznia

Polagra Premiery to jedno z największych, halowych wydarzeń targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ekspozycja targowa obejmie 3 pawilony, wypełnione nowościami, które producenci i dystrybutorzy szykują na nadchodzący sezon.

Zobacz więcej

05-01-23 Zapraszamy na imprezę karnawałową miłośników CAVALIADY

Ta jeździecka impreza karnawałowa odbędzie się 14 stycznia od godziny 19.00 w restauracji GARDENcity w Poznaniu.

Zobacz więcej

22-12-22 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Życzymy Państwu, aby nadchodzący świąteczny czas był wypełniony radością i gwarem rozmów w gronie najbliższych. Niech ta pełna ciepła i serdeczności atmosfera trwa dalej w nowym roku!

Zobacz więcej

17-12-22 Rekordowa Cavaliada Horse Auction 2022

77 000 euro oto nowy rekord Cavaliada Horse Auction.

Zobacz więcej

16-12-22 Cavaliada Poznań 2022 - za nami pierwsze konkursy

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwają najważniejsze zawody jeździeckie w Polsce.

Zobacz więcej

15-12-22 Spotkajmy się w Miasteczku Powstańczym!

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do wspólnego świętowania Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

Zobacz więcej

15-12-22 Ostatnia szansa, aby odwiedzić największy jarmark w Poznaniu

Poznański Jarmark Świąteczny potrwa do 23 grudnia. To ostatnia szansa na gwiazdkowe zakupy i świąteczne spotkania w pięknej scenerii Placu Powszechnej Wystawy Krajowej. Ale nie żegnamy się ze wszystkimi atrakcjami – lodowisko, Młyńskie Koło, Mirror Cube oraz wybrane punkty gastronomiczne zostają na Międzynarodowych Targach Poznańskich aż do połowy lutego.

Zobacz więcej