Aktualności

30-11-23 Jarmark Świąteczny na Targach nominowany do prestiżowej nagrody

Poznań świąteczną stolicą Europy. Poznański Jarmark Świąteczny na Targach został nominowany do grona najlepszych świątecznych destynacji w Europie w prestiżowym plebiscycie "Best Christmas Markets 2024". Dzięki głosom mieszkańców może zdobyć tytuł świątecznej stolicy Europy.

Zobacz więcej

30-11-23 Święto branży targowej

Trwa 14. Zimowy Zjazd Polskiej Izby Targowej. W programie dyskusje o przyszłości targów, wykłady i rozmowy w gronie ekspertów. To też okazja do świętowania jubileusz 30-lecia Izby, która zrzesza całą branżę: organizatorów targów, zarządców terenów targowych, firmy budujące stoiska i świadczące inne usługi pomocnicze.

Zobacz więcej

27-11-23 Medaliści Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy na CAVALIADZIE w Poznaniu

Podczas CSI4*W CAVALIADA Poznań zobaczymy zawodników z 17 krajów a wśród nich trójkę z TOP 100 rankingu FEI, wielu reprezentantów i medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy i aż dwóch liderów indywidualnych kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Zobacz więcej

27-11-23 Festiwal Świątecznych Prezentów na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Najbliższy weekend (1-3 grudnia) na terenie MTP upłynie pod znakiem wyjątkowych prezentów! Już w piątek startuje Festiwal Prezentów. To wydarzenie, które jest kopalnią pomysłów na świąteczne upominki dla bliskich. Tu będzie można znaleźć najlepsze prezenty na Święta!

Zobacz więcej

24-11-23 Grudzień należy do CAVALIADY Poznań

Bogaty program sportowy zawodów międzynarodowych w randze CSI4*W, CSI1*, CSIYH i CSIAm-A, aukcja koni skokowych, 20 tysięcy uczestników i największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich w Polsce. Tak zapowiada się CAVALIADA Poznań, która w dniach 7-10 grudnia odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej

23-11-23 Weekendowa moc atrakcji na Jarmarku Świątecznym na Targach

Dyskoteka na lodowisku, przedstawienie teatralne dla dzieci, występy muzyczne w tym Grzegorza Hyżego, a do tego stałe atrakcje – tak zapowiada się najbliższy weekend na Jarmarku Świątecznym na Targach. To będą trzy dni pełne wyjątkowych chwil dla małych i dużych.

Zobacz więcej

22-11-23 ART OF COLOR - spotkanie liderów w Poznaniu

Organizowane przez Grupę MTP ART OF COLOR - Spotkanie liderów odbędzie się 28 listopada 2023 r. w Iglicy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Współorganizatorami wydarzenia są Polska Izba Druku oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Konferencji towarzyszyć będzie Gala Złotego Gryfa.

Zobacz więcej

21-11-23 Za nami zawody jeździeckie CAVALIADA Warszawa 2023

Inaugurująca nowy tour warszawska edycja CAVALIADY dobiegła końca. Przez cztery dni na trybunach na Torwarze zasiadło ponad 12 tys. uczestników i rozegranych zostało 26 konkursów. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem najważniejszych punktów programu i sytuacji w rankingach, przed nadchodzącą CAVALIADĄ w Poznaniu.

Zobacz więcej

21-11-23 Odwiedź Targi GARDENIA

Już w czwartek 23 listopada rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży ogrodniczej w Polsce – XVII Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2023, święto roślin, kwiatów i zieleni w samym sercu Poznania. Hasło przewodnie edycji to „Uniwersalny ogród”.

Zobacz więcej

21-11-23 Targi STONE - najważniejsze spotkanie branży kamieniarskiej

Ekspozycja kamienia naturalnego i syntetycznego, artystyczne mozaiki, warsztaty z obróbki kamienia i merytoryczne prelekcje – od 22 do 24 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi STONE - najważniejsze i największe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Zobacz więcej

20-11-23 PASODOBRE – nowe miejsce na kulinarnej mapie Poznania.

PASODOBRE to nowa hiszpańska restauracja i tapas bar w Poznaniu. Miejsce to powstało z pasji do tętniącego życiem Półwyspu Iberyjskiego oraz z zamiłowania do aromatycznych smaków i dań kuchni hiszpańskiej. To miejsce idealne na śniadanie biznesowe, 3-daniową kolację czy długi wieczór z bliskimi przy wyjątkowym winie i tapas.

Zobacz więcej

14-11-23 Weekend z Hobby na Międzynarodowych Targach Poznańskich

W weekend 18-19 listopada tysiące hobbystów spotkają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, by wziąć udział w kolejnej edycji Targów Hobby. To świetny pomysł na spędzenie radosnego weekendu z rodziną. Każdy – niezależnie od wieku – znajdzie tu coś dla siebie.

Zobacz więcej

14-11-23 Bursztynowe trendy podczas Jarmarku Świątecznego na Targach

Od 18 listopada będzie można podziwiać na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawę „Bursztyn bałtycki. Skarb Zatoki Gdańskiej” oraz wziąć udział w warsztatach bursztynniczych.

Zobacz więcej

13-11-23 Jarmark Świąteczny na Targach

Jedyne lodowisko w mieście pod chmurką, najwyższe Młyńskie Koło, domek Świętego Mikołaja czy koncerty z muzyką na żywo to tylko niektóre z propozycji, które czekają na gości Jarmarku Świątecznego na Targach. Weekend otwarcia 18-19 listopada jest wypełniony po brzegi różnymi atrakcjami!

Zobacz więcej

09-11-23 Pierwsza edycja Forum Dostępności

W dniach 13-14 listopada odbędzie się w Poznaniu Forum Dostępności, które zgromadzi przedstawicieli branży architektonicznej, deweloperskiej i budowlanej, administracji publicznej oraz podmiotów działających w obszarze wzornictwa przemysłowego.

Zobacz więcej