Aktualności

26-09-22 Klucz do Polskiej Spiżarni dla Prezesa Zarządu Grupy MTP

Podczas ogólnopolskiego finału konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów”, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego nagrodziła Tomasza Kobierskiego, prezesa zarządu Grupy MTP, wyróżnieniem „Klucz do Polskiej Spiżarni”, za wkład włożony w promocję regionalnych produktów.

Zobacz więcej

26-09-22 Branża cleaningowa spotyka się w Poznaniu

Rosnące ceny mediów, wysoka inflacja, zmiany prawne, braki kadrowe oraz coraz większa świadomość w kwestii eko-trendów i zrównoważonego rozwoju to główne wyzwania, z jakimi mierzą się dziś przedsiębiorcy z sektora profesjonalnego utrzymania czystości. Przemysł cleaningowy obronną ręką wyszedł z pandemii...

Zobacz więcej

23-09-22 POLAGRA, TAROPAK i Kulinarny Puchar Polski

Komu w tym roku, po trzech latach przerwy, przypadnie Kulinarny Puchar Polski? Odpowiedź poznamy we wtorek, 27 września. Konkurs o KPP towarzyszyć będzie targom POLAGRA, a te – podobnie jak TAROPAK – od poniedziałku do środy odbywać się będą na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej

22-09-22 Local Trends: Najważniejsze rozmowy o samorządzie

Przed samorządami trudne czasy. Rosnące koszty utrzymania, zmniejszenie dochodów i konieczność cięcia wydatków to problemy, przed jakimi stoją niemal wszystkie urzędy miast i gmin w Polsce. Dlatego tak ważne są teraz wymiana doświadczeń i wspólne szukanie nowych rozwiązań. Okazją do tego będzie Local...

Zobacz więcej

22-09-22 Branża opakowań ponownie spotka się na Taropaku

Merytoryczne konferencje i techniczne warsztaty, specjalne branżowe strefy, pokazy nowych maszyn i robotów – to wszystko czekać będzie na gości targowych w dniach 26-28 września podczas Targów Taropak.

Zobacz więcej

19-09-22 Jesienne Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu

Tradycyjnie jesienią zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów do hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. 24 i 25 września będzie można sprawdzić oferty ponad 70 deweloperów, doradców kredytowych, agentów nieruchomości, projektantów wnętrz.

Zobacz więcej

19-09-22 Targi POLAGRA 2022 pełne wiedzy i inspiracji

Najważniejsze wydarzenie branży spożywczej i sektora HoReCa rozpocznie się 26 września i potrwa trzy dni.

Zobacz więcej

16-09-22 Smaki Regionów - GALERIA z pierwszego dnia targów

Rodzinne warsztaty kulinarne, warsztaty owocowo-warzywne, występy kapeli góralskiej Ciupaga, a przede wszystkim tłumy gości i degustacje regionalnych produktów – taki był pierwszy dzień targów Smaki Regionów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zapraszamy do pawilonu 3A! Wstęp jest bezpłatny.

Zobacz więcej

15-09-22 Michał Urbaniak i Urbanator Days w Poznaniu

"To nie będą warsztaty. To nie będzie koncert. To będzie misja popularyzacji muzyki rytmicznej" - tak o Urbanator Days, mówił podczas konferencji prasowej, pomysłodawca wydarzenia jazzman Michał Urbaniak. Urbanator Days po raz pierwszy w swej 15-letniej historii odbędzie się w Poznaniu w dniach 24-25...

Zobacz więcej

13-09-22 Filip Bittner w Radzie Konsultacyjnej ds. Współpracy z Przedsiębiorcami

Filip Bittner, wiceprezes zarządu Grupy MTP objął funkcję członka Rady Konsultacyjnej ds. Współpracy z Przedsiębiorcami przy Pełnomocniku Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej. W radzie zasiadają eksperci, których wiedza i doświadczenie będą wsparciem w podejmowaniu decyzji w zakresie właściwego zagospodarowania...

Zobacz więcej

12-09-22 Sprzątanie świata - dołącz do nas!

Już 17 września zapraszamy mieszkańców Poznania wraz z rodzinami na wspólne sprzątanie terenu Lasku Dębińskiego w Poznaniu.

Zobacz więcej

09-09-22 Targi DREMA - bogaty program i wsparcie dla potrzebujących

Podczas rozpoczynających się we wtorek targów DREMA działać będzie Fabryka Mebli na Żywo. Wyprodukowane w niej zestawy mebli trafią do dzieci z domów dziecka w Ukrainie.

Zobacz więcej

07-09-22 Targi DREMA 2022

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego odbędą się w Poznaniu w dniach od 13 do 16 września 2022. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej

06-09-22 Trwa Forum Ekonomiczne w Karpaczu

To obecnie najwazniejsze międzynarodowe wydarzenie dotyczące perspektyw rozwoju gospodarczego w obliczu nowych wyzwań. Zapraszamy do wysłuchania paneli z udziałem przedstawicieli zarządu Grupy MTP.

Zobacz więcej

30-08-22 Wiceprezes zarządu Grupy MTP powołany do Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego

Filip Bittner, wiceprezes zarządu Grupy MTP został powołany do Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego. Pierwsze spotkanie Rady towarzyszyło inauguracji Polskiej Strefy Inwestycji Wielkopolska, która oficjalnie rozpoczęła działalność na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zobacz więcej