Złote Medale Grupy MTP na targach POLAGRA PREMIERY

Podziel się

27 innowacyjnych produktów nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP znalazło się na ekspozycji 10. jubileuszowej edycji jednego z największych wydarzeń branży rolniczej w Polsce – Targów POLAGRA PREMIERY. Zobacz video!

Sąd konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka przyznał 27 ZŁOTYCH MEDALI GRUPY MTP Targów POLAGRA PREMIERY 2024 w 2 kategoriach: „Maszyny, urządzenia i usługi dla rolnictwa” – 14 Złotych Medali oraz „Rośliny uprawne” – 13 Złotych Medali. Nagrodzone produkty, wyznaczają nowe trendów i rozwiązania w branży.

- Zgłoszone do konkursu artykuły są bardzo zróżnicowane pod względem technologicznym, użytkowym i produkcyjnym. Ponadto urządzenia i oprogramowanie wspomagające produkcję rolniczą, oraz nowe kreacje odmian roślin zostały oparte o wykorzystanie najnowszych technik i analitykę w genetyce i hodowli roślin – podkreśla mówi prof. dr hab. Grzegorz Skrzypczak – przewodniczący sądu konkursowego, na co dzień pracujący na Wydziale Rolnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Nagrodę Grand Prix Grupy MTP w konkursie Złoty Medal na Targach Polagra Premiery 2024 otrzymał  Ciągnik Rolniczy VALTRA Q265  firmy VALTRA Inc., zgłoszony przez AGRAVIS TECHNIK POLSKA Sp. z o. o. Ciągniki Serii Q to maszyny, którymi pracuje się przyjemnie i które wspaniale się prowadzi. Są idealnym połączeniem mocy, praktyczności, precyzji i osiągów, co zwiększa wydajność pracy i jej rentowność. Posłuchajmy co o zaletach nagrodzonego produktu mówi Paweł Olecha – Prezes Zarządu Agravis Polska oraz Sebastian Karasiewicz, Produkt Manager firmy Valtra:

Produkt FieldClimate - cyfrowe rozwiązania IoT dla rolnictwa firmy Pessl Instruments GmbH, zgłoszone przez Metos Polska Sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie Eco Prize Grupy MTP - za najbardziej ekologiczny produkt pośród nagrodzonych. FieldClimate gromadzi, oblicza, analizuje i przedstawia graficznie dane, co umożliwia podejmowanie trafnych decyzji rolniczych. Rozwiązanie poprawia jakość plonów, optymalizuje środki produkcji i zwiększa zysk gospodarstwa. Posłuchajmy co o nagrodzonym produkcie mówi Marek Wilanowski - Country Manager Poland:

Trwało też głosowanie internautów, które wyłoniło nagrodzonych w kategorii Złoty Medal Wybór Konsumentów. Ładowarka przegubowa Manitou MLA 3-25 H firmy Agromix oprócz statuetki Złotego Medalu zdobyła dodatkowe wyróżnienie w plebiscycie konsumenckim – Złoty Medal Wybór Konsumentów! Równoległe wyróżnienie trafiło do Hodowli Roślin Smolice za produkt Mefisto groch siewny w kategorii Rośliny!

 

 

 

 

 

 

Pełna lista laureatów Złotego Medalu Grupy MTP na targach POLAGRA PREMIERY dostępna jest na stronie https://polagra-premiery.pl/pl/aktualnosci/poznaj-nagrodzonych-w-konkursie-o-zloty-medal-grupy-mtp-tragow-rolniczych-polagra-premiery/

Serdecznie gratulujemy!