Zapraszamy na Poznański Jarmark Świąteczny!

Podziel się

Poczuj świąteczną atmosferę na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Betlejem Poznańskie zawitało na Międzynarodowe Targi Poznańskie i od momentu oficjalnego otwarcia Poznański Jarmark Świąteczny cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Plac Powszechnej Wystawy Krajowej zamienił się w magiczne miasteczko św. Mikołaja i ta świąteczna atmosfera potrwa aż do 23 grudnia.

Zaplanowaliśmy nowo powstały plac jako miejsce spotkań i odpoczynku poznaniaków. Mamy nadzieję, że stanie się nową wizytówką Poznania, tętniącą życiem, podobnie jak dzieje się to w innych metropoliach Europy Zachodniej – mówił podczas briefingu otwierającego jarmark Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP.

Wstęp na Poznański Jarmark Świąteczny jest darmowy, odpłatne są poszczególne atrakcje, takie jak m.in. lodowisko, karuzela wenecka, młyńskie koło czy wizyta w domku św. Mikołaja. Pełna lista dostępna jest na stronie: https://bit.ly/jarmark_poznan_atrakcje

Bilety warto kupić online na platformie ToBilet.

Poznański Jarmark Świąteczny na Międzynarodowych Targach Poznańskich otwarty będzie do 23 grudnia, od wtorku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 11:00-21:00, natomiast od piątku do soboty w godzinach 11:00-22:00. Poza bogatym programem atrakcji na odwiedzających czeka duży wybór świątecznych przysmaków i stoiska z rękodziełem oraz gwiazdkowymi upominkami. Organizatorzy przygotowali także gwiazdkowe warsztaty dla dzieci.

Szczegółowy program atrakcji zaplanowanych w ramach Poznańskiego Jarmarku Świątecznego dostępny jest na www.jarmark.poznan.pl   

Główne wejście i wjazd na parking od ul. Głogowskiej.

Jarmark realizowany jest przez Grupę MTP w ramach Betlejem Poznańskiego, partnerem strategicznym jest Enea, partnerem Miasto Poznań, a Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak objął wydarzenie patronatem honorowym.

Partnerzy Poznańskiego Jarmarku Świątecznego: Agencja Interaktywna R360, Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, Fundacja In_Spire, GARDENcity, Komenda Miejska Policji w Poznaniu, Łany – Zespół Pieśni i Tańca, Modra Sova Group, Multidekor, Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, Poznań Ice Festival, Teatr Wielki w Poznaniu.

Do zobaczenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Tegoroczne lokalizacje Betlejem Poznańskiego:

Międzynarodowe Targi Poznańskie - 19.11-23.12.2022

Plac Kolegiacki - 18.11-27.12.2022

Plac Wolności - 18.11-27.12.2022

Rynek Łazarski - 3-18.12.2022