W środę rusza Impact'23 - najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej

Podziel się

10 i 11 maja na Międzynarodowych Targach Poznańskich Impact CEE - najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w regionie. W Poznań Congress Center spotkają się topowi managerowie, decydenci, wybitni naukowcy oraz mówcy w tym Natalie Portman i Nassim Nicholas Taleb.

 Fot. materiały organizatora

Impact’23 to najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym udział biorą topowi managerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, regulatorzy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci oraz mówcy.

Impact’23 to rozmowy i warsztaty skoncentrowane na analizie przyszłych i dokonujących się zmian społecznych oraz gospodarczych – tutaj poznasz najważniejsze wnioski z najnowszych raportów i analiz rynkowych prowadzonych przez najbardziej prestiżowe instytucje badawcze z Polski i Świata.

Impact’23 to również idealna okazja do pozyskania nowych kontaktów biznesowych – podczas licznych wydarzeń towarzyszących uczestnicy mają okazję wymienić się spostrzeżeniami na temat najbardziej istotnych trendów gospodarczych oraz nowymi pomysłami na współprace, które idealne wpisują się w aktualną rzeczywistość.