Trwa Forum Ekonomiczne w Karpaczu

Podziel się

To obecnie najwazniejsze międzynarodowe wydarzenie dotyczące perspektyw rozwoju gospodarczego w obliczu nowych wyzwań. Zapraszamy do wysłuchania paneli z udziałem przedstawicieli zarządu Grupy MTP.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Europa w obliczu nowych wyzwań" i będzie się koncentrować na gospodarczych, politycznych i społecznych skutkach wojny w Ukrainie. Spotkania potrwają od 6 do 8 września.

Spodziewanych jest blisko 4,5 tys. Uczestników z Europy, Azji Centralnej czy USA. Wezmą oni udział w 20 ścieżkach programowych wokół takich tematów jak: biznes i zarządzanie, bezpieczeństwo, eksport, ochrona zdrowia, innowacje, energetyka, media i komunikacja, polityka międzynarodowa, zrównoważony rozwój. 

Panele z udziałem przedstawicieli zarządu Grupy MTP

06 września 2022

Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP bierze udział w panelu „Moda na EKO – potrzeba rynku czy realna walka ze zmianami klimatu?” (Hotel Gołębiewski, sala 4.7, godz. 14.30).

Filip Bittner, wiceprezes zarządu Grupy MTP bierze udział w panelu "Streaming, e-sport, VR - czy rozrywka na dobre przeniosła się do internetu?" (Forum Innowacji, godz. 14.30).

07 września 2022

Elżbieta Roeske, wiceprezes zarządu Grupy MTP bierze udział w panelu "Turystyka biznesowa – jak przenieść dobre praktyki na polski rynek?" (godz. 15:00)