Targi Edukacyjne Poznań edycja 2024

Podziel się

Przed nami XXVIII edycja Targów Edukacyjnych w Poznaniu, która odbędzie się już 8-10.03.2024 r.

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Edukacyjnych, które odbędą się 8-10 marca 2024 r. w Poznaniu. To tutaj przez trzy dni prezentowana jest oferta szkół publicznych i niepublicznych na każdym poziomie nauczania, w tym uczelni wyższych oraz centrów edukacyjnych. Co roku targi odwiedzają młodzi Wielkopolanie, którzy stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Czekają na nich przedstawiciele placówek edukacyjnych, eksperci rynku pracy oraz doradcy zawodowi.

Bogaty program atrakcji + warsztaty dla rodziców i nauczycieli

Targi Edukacyjne to jednak nie tylko prezentacja oferty szkół, ale także bogaty program atrakcji dodatkowych. Dla uczestników wydarzenia przygotowywane są liczne konkursy i wykłady, można również wziąć udział w akcji charytatywnej oraz obejrzeć występy artystyczne czy pokazy zawodowców. Natomiast nauczyciele i rodzice mogą skorzystać z szerokiej oferty warsztatów i kursów z zakresu m.in. edukacji szkolnej czy psychologii dziecka.

Za organizację Targów Edukacyjnych odpowiedzialny jest Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu oraz Grupa MTP. W tym samym czasie odbywają się również Poznańskie Targi Książki.

Bilety Szkoły i placówki wielkopolskie Poznańskie Targi Książki