Pyrkon 2024 - Fantastyczne Miejsce Spotkań

Podziel się

Pyrkon to jeden z największych festiwali fantastyki w Europie, na którym każdy miłośnik gier, filmów, komiksów czy literatury znajdzie swój raj. Organizowany przez Klub Fantastyki Druga Era, Pyrkon gromadzi fanów ze wszystkich sfer życia, by świętować ich wspólną pasję.

Pyrkon 2024 odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 14-16 czerwca. Festiwal oferuje bogaty program z masą różnorodnych atrakcji, w tym pasjonujące wykłady, sesje gier, wystawy i fantastyczne wioski. Jednym z najważniejszych punktów Pyrkonu jest możliwość spotkania cenionych twórców fantastyki z całego świata.

Pyrkon to nie tylko rozrywka - to także raj dla kolekcjonerów. Wśród licznych wystawców uczestnicy mogą przeglądać ogromny wybór towarów, w tym przedmiotów ze znanych i mniej znanych uniwersów. Od unikalnych rękodzielniczych tworów po poszukiwane kolekcjonerskie perełki, Festiwal Pyrkon ma coś dla każdego.

Jednak prawdziwa istota festiwalu tkwi w Fantastycznym Miejscu Spotkań, gdzie uczestnicy doświadczą magicznej atmosfery, którą można poczuć tylko tutaj. Przez trzy dni w roku Pyrkon staje się azylem dla ludzi o podobnych zainteresowaniach, którzy mogą swobodnie wyrazić swoją miłość do fantastyki.

Czy jesteś oddanym fanem, czy ciekawym nowicjuszem, Pyrkon obiecuje niezapomniane przeżycia. Dołącz do nas na Pyrkonie 2024 i pozwól swojej wyobraźni wzbić się na nieznane wysokości!