PASODOBRE – nowe miejsce na kulinarnej mapie Poznania.

Podziel się

PASODOBRE to nowa hiszpańska restauracja i tapas bar w Poznaniu. Miejsce to powstało z pasji do tętniącego życiem Półwyspu Iberyjskiego oraz z zamiłowania do aromatycznych smaków i dań kuchni hiszpańskiej. To miejsce idealne na śniadanie biznesowe, 3-daniową kolację czy długi wieczór z bliskimi przy wyjątkowym winie i tapas.

Nowa restauracja, zlokalizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, otworzy się już w poniedziałek, 20 listopada. Goście będą mogli skosztować prawdziwie hiszpańskich dań przygotowanych ze świeżych składników wysokiej jakości, a także wyselekcjonowanych win i drinków.

Tapas wizytówką Hiszpanii

Kuchnia PASODOBRE to odzwierciedlenie esencji dynamicznego tańca paso doble – pełnego pasji, temperamentu, wyrazistego charakteru i dobrego smaku. Specjalnością restauracji będzie tapas, czyli genialne w swojej prostocie przekąski, wywodzące się z Andaluzji. W PASODOBRE nie zabraknie klasyków, podawanych w barach na ulicach Barcelony, takich jak patatas bravas, papryczki padrón czy oliwki w różnym wydaniu. W restauracji spróbować będzie można również baskijskiej odpowiedzi na popularne tapas, czyli pinchos – małych kawałków bagietki z apetycznymi składnikami, takimi jak szynka Jamón Ibérico czy krewetki. W ofercie znajdą się także pożywne śniadania, aromatyczne dania główne, owoce morza czy słodkie desery.

 

Celebrowanie chwili

W Hiszpanii, spotkanie z bliskimi przy tapas czy pinchos to nie tylko wyśmienite doświadczenia kulinarne, ale również sposób spędzania wolnego czasu. W imię tej idei, w restauracji PASODOBRE powstały trzy strefy – restauracyjna, barowa oraz lounge – stworzone z myślą o tym, aby zapewnić odpowiednią atmosferę na każdą okazję, niezależnie od jej charakteru.

Przytulna atmosfera, bogata karta menu oraz starannie skomponowane dania sprawią, że wizyta w PASODOBRE będzie nie tylko kulinarnym doświadczeniem, ale również podróżą do serca gorącego Półwyspu Iberyjskiego.

Nowa restauracja zlokalizowana jest na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kompleksie GARDENcity, wejście od ul. Śniadeckich 25. Goście mogą skorzystać z płatnego parkingu podziemnego PWK (wjazd od ul. Głogowskiej).

FB: https://www.facebook.com/pasodobre/

IG: https://www.instagram.com/pasodobre.poznan

PASODOBRE

Poznań, ul. Śniadeckich 25

Kompleks GARDENcity

Rezerwacje stolików składać można telefonicznie: +48 538 238 008.