Nowa odsłona konkursu dla firm

Podziel się

Wystartowała kolejna, 21. edycja konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Zgłoszenia trwają do końca lutego.

Na uczestników czekają prestiżowy tytuł oraz atrakcyjne nagrody, w tym stoisko na targach Grupy MTP wskazanych przez laureata.

Najlepsze firmy w regionie mogą zdobyć laury w kategorii średnie, małe lub mikroprzedsiębiorstwo oraz start-up. Do udziału w konkursie zapraszamy chętnych z terenu Metropolii Poznań (Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem). Zgłoszenia są bezpłatne.

Zależy nam na udziale jak największej liczby firm, dlatego też zdecydowaliśmy się na uproszczenie formularza. Oczywiście nie oznacza to obniżenia jakości oceny zgłoszeń – zauważa Jan Grabkowski, starosta poznański, organizator konkursu. – Po konsultacjach z naszym wieloletnim partnerem merytorycznym, firmą Grant Thornton Polska, zrezygnowaliśmy z części danych, które albo nie są niezbędne dla pełnej oceny, albo w żaden sposób nie różnicowały startujących firm – dodaje starosta.

Formularze należy przesyłać do końca lutego na adres:

Starostwo Powiatowe w Poznaniu,

ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań

w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Konkurs o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”.

 

Jest także możliwość przekazania dokumentów drogą mailową na lidermsp@powiat.poznan.pl z wyjątkiem „Oświadczenia kandydata do tytułu Poznański Lider Przedsiębiorczości”. Musi ono zawierać oryginalny podpis osoby uprawnionej, dlatego trzeba przesłać je pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61 84 18 826 oraz na stronie www.pfpp.com.pl/lidermsp