Festiwal klocków na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Podziel się

Ogromne makiety z klocków, kilka stref wspólnego budowania i spotkania z najlepszymi twórcami w tej dziedzinie – to tylko niektóre z atrakcji Festiwalu Klocków, który odbędzie się w dniach 16-17 marca 2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Znany Festiwal Klocków, którego poprzednie dwie edycje odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy gości, powraca i tym razem odbędzie się w stolicy Wielkopolski! Fenomen wydarzenia tkwi nie tylko w gigantycznym rozmiarze prezentowanych konstrukcji z klocków, ale także interaktywnej strefie, gdzie każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł tworzyć budowle z klocków, a granicą będzie wyłącznie wyobraźnia.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji zwiedzający Festiwalu będą mogli oglądać wystawę imponujących makiet – miast, baśniowych krain czy światów fantasy. To doskonała okazja, by pobudzić wyobraźnię i udać się potem do festiwalowej otwartej strefy budowania – miejsca z tysiącami klocków, w którym solo lub w zespole będzie można tworzyć własne konstrukcje i zaprezentować je gwiazdom Festiwalu. A tych na pewno nie zabraknie. Organizatorzy planują zaprosić na Festiwal znanych youtuberów, specjalizujących się w konstrukcjach z klocków, z którymi będzie można porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a nawet zmierzyć się w ramach specjalnych „klockowych” wyzwań.

Festiwal Klocków odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 16-17 marca 2024 roku. Organizatorami wydarzenia są Grupa MTP oraz LSbricks.pl.

Więcej informacji o Festiwalu: FestiwalKlockow.pl

Bilety: ToBilet.pl