Dołącz do zespołu obsługi Światowego Forum Miejskiego!

Podziel się

Poszukujemy osób do pracy w Katowicach i okolicy.

Grupa MTP zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą Światowego Forum Miejskiego WUF11 – najważniejszej globalnej konferencji nt. zrównoważanej urbanizacji.

WUF11 odbędzie się w Polsce, w Katowicach w terminie od 26 do 30 czerwca 2022 roku.

 W związku z tym, poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

-> Osoby do obsługi Punktów Rejestracyjnych

-> Osoby do obsługi HelpDesk IT

Kliknij w nazwy stanowisk dowiedz się więcej!

*Uwaga jeśli jesteś studentem istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia o odbytych praktykach studenckich w ramach WUF 11!

 

To pierwszy raz kiedy WUF, powołany do życia przez Program Narodów Zjednoczonych ds. Osiedli Ludzkich (UN-Habitat), odbędzie się w Europie Wschodniej.

Światowe Forum Miejskie zostało powołane przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2001 roku w celu zbadania jednego z najbardziej palących problemów, z jakimi boryka się dzisiejszy świat: szybkiej urbanizacji i jej wpływu na społeczności, miasta, ekonomie, zmiany klimatyczne i polityki. Pierwsze Forum miało miejsce w Nairobi w Kenii w 2002 roku i od tego czasu odbywa się na całym świecie.

Obok tysięcy ludzi, którzy są oczekiwani na WUF11 organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej i Miasto Katowice, na Forum będą również przedstawiciele krajowych, regionalnych i lokalnych samorządów, nauczyciele akademiccy, ludzie świata biznesu, przywódcy społeczności lokalnych, urbaniści.