City Marketing

Pomagamy w tworzeniu koncepcji oraz realizujemy efektywne kampanie promocyjne firm, marek, produktów poprzez wykorzystanie różnych kanałów komunikacji marketingowej.

Dobieramy narzędzia i kanały komunikacji z odbiorcą.

Powierz nam również techniczne realizacje!  Realizujemy  projekty reklam, wydruki, wypożyczamy konstrukcje reklamowe, kręcimy materiał filmowy, produkujemy spoty reklamowe.

Nowoczesność

Kreatywność

Skuteczność

WIELKI FORMAT na terenie MTP

Wykorzystaj nośniki outdoor – różne formy przestrzenne, konstrukcje reklamowe, banery reklamowe, flagi znajdujące się na terenie wewnętrznym targów z przekazem kierowanym  do wystawców oraz uczestników: targów, kongresów, konferencji oraz innych wydarzeń i spotkań. Pomagamy w doborze nośników i najlepszych lokalizacji.

NOŚNIKI CITY OUTDOOR

Reklamuj się na nośnikach reklamowych znajdujących się w mieście, skierowanych do odbiorcy znajdującego się w ogólnodostępnej przestrzeni miejskiej.

Outdoor – słupy reklamowe

Wypromuj punkt, produkt i usługę wśród mieszkańców miasta na słupach reklamowych w Poznaniu!  Zaproś całe miasto Poznań na wydarzenie, koncert, wystawę. Zapraszamy do reklamy na słupach zlokalizowanych na terenie całego miasta w najbardziej uczęszczanych puntach na terenie staromiejskim, dzielnicach historycznych oraz kluczowych lokalizacjach zapewniających wielotysięczny odbiór komunikatu reklamowego. Jest to doskonała forma do promocji wszelkiego typu wydarzeń, produktów skierowanych do mieszkańców oraz gości przebywających w mieście.

Outdoor klasyczny i cyfrowy

Zamów u nas kampanię outdoor na klasycznych oraz cyfrowych citylightach i bilbordach w całej Polsce - współpracujemy z AMS - najlepszą firmą reklamy zewnętrznej w Polsce tworzącą nowe formy interakcji z odbiorcą. Oferujemy pomoc w opracowaniu oraz przygotowaniu najskuteczniejszych kampanii reklamowych za pomocą najnowocześniejszych narzędzi planowania kampanii reklamowej oraz raportowania jej wyników.

SPOTY REKLAMOWE I FILMY

Wyświetl spot reklamowy na 50 ekranach znajdujących się na terenie MTP!  

Ekrany znajdują się w głównych wejściach, w holach oraz punktach najczęściej uczęszczanych przez uczestników wydarzeń, jest to doskonała forma zainteresowania potencjalnego klienta swoim wizerunkiem i produktem. Pomagamy w przygotowaniu materiału video.

REKLAMA SIECIOWA

Daj się poznać tysiącom profesjonalistów i osób zainteresowanych branżą zamieszczając informacje, banery, filmy na branżowych stronach www naszych wydarzeń podlinkowane do twoich stron www.

We współpracy z naszymi informatykami opracowujemy najbardziej optymalne rozwiązania.

WYSYŁKA I TELEMARKETING Z WYKORZYSTANIEM BAZ DANYCH

Dotrzyj do konkretnego adresata poprzez wykorzystanie naszych  baz danych!

Zaproś klientów na wydarzenie, poinformuj nowym produkcje, pozyskaj kontakty do osób, których poszukujesz. Wysyłamy informacje mailowe oraz pocztą tradycyjną, a także kontaktujemy się telefonicznie z konkretnymi osobami, które wypełniły ankietę i wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od MTP.

REKLAMA W PUBLIKACJACH

Zareklamuj się w naszych wydawnictwach ogólnych oraz branżowych, które dotrą przed wydarzeniem oraz w czasie wydarzenia do zainteresowanych osób. Reklama wizerunkowa lub artykuł sponsorowany zyska szerokie grono odbiorców. Pomagamy w przygotowaniu projektu reklamy.

OSOBY I POJAZDY

Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu „oko w oko” z  odbiorcami informacji marketingowej. Zamów reklamę ruchomą -  hostessę/hosta do kolportażu materiałów promocyjnych na terenie wydarzenia, którzy będą  przekazywać materiały, informować  i zbierać kontakty od zainteresowanych osób. Reklama mobilna jest jedną z najbardziej efektywnych form dotarcia do klienta, bo wykorzystuje naturalny odruch skupiania uwagi na wyróżniających się z otoczenia i poruszających się osób oraz pojazdów. Posiadamy bazę osób do zatrudnienia.

Zamów personel na targi

Nieodłącznym elementem wystaw targowych jest kompetentny i zaangażowany personel pomocniczy (hostessy, tłumacze, osoby dozorujące oraz pomagające przy montażu i demontażu stoisk). Oferujemy kompleksowe wsparcie personalne podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń.