City Marketing

Pomagamy w tworzeniu koncepcji oraz realizujemy efektywne kampanie promocyjne firm, marek, produktów poprzez wykorzystanie różnych kanałów komunikacji marketingowej.

Dobieramy narzędzia i kanały komunikacji z odbiorcą.

Powierz nam również techniczne realizacje!  Realizujemy  projekty reklam, wydruki, wypożyczamy konstrukcje reklamowe, kręcimy materiał filmowy, produkujemy spoty reklamowe.

Nowoczesność

Kreatywność

Skuteczność

NOŚNIKI CITY OUTDOOR

Reklamuj się na nośnikach reklamowych znajdujących się w mieście, skierowanych do odbiorcy znajdującego się w ogólnodostępnej przestrzeni miejskiej.

Outdoor – słupy reklamowe

Wypromuj punkt, produkt i usługę wśród mieszkańców miasta na słupach reklamowych w Poznaniu!  Zaproś całe miasto Poznań na wydarzenie, koncert, wystawę. Zapraszamy do reklamy na słupach zlokalizowanych na terenie całego miasta w najbardziej uczęszczanych puntach na terenie staromiejskim, dzielnicach historycznych oraz kluczowych lokalizacjach zapewniających wielotysięczny odbiór komunikatu reklamowego. Jest to doskonała forma do promocji wszelkiego typu wydarzeń, produktów skierowanych do mieszkańców oraz gości przebywających w mieście.

Outdoor klasyczny i cyfrowy

Zamów u nas kampanię outdoor na klasycznych oraz cyfrowych citylightach i bilbordach w całej Polsce - współpracujemy z AMS - najlepszą firmą reklamy zewnętrznej w Polsce tworzącą nowe formy interakcji z odbiorcą. Oferujemy pomoc w opracowaniu oraz przygotowaniu najskuteczniejszych kampanii reklamowych za pomocą najnowocześniejszych narzędzi planowania kampanii reklamowej oraz raportowania jej wyników.

Spoty reklamowe i filmy

Wyświetl spot reklamowy na 50 ekranach znajdujących się na terenie MTP!  

Ekrany znajdują się w głównych wejściach, w holach oraz punktach najczęściej uczęszczanych przez uczestników wydarzeń, jest to doskonała forma zainteresowania potencjalnego klienta swoim wizerunkiem i produktem. Pomagamy w przygotowaniu materiału video.