Specjalista ds. sprzedaży i relacji z klientami [stanowisko sprzedażowe]

Podziel się

Międzynarodowe Targi Poznańskie - największy w Polsce organizator wydarzeń branżowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnych Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży i relacji z klientami (stanowisko sprzedażowe)

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • CELEM STANOWISKA SPRZEDAŻOWEGO JEST POZYSKIWANIE WYSTAWCÓW NA TARGI,
    WYDARZENIA i EVENTY.
  • Ramowy zakres obowiązków:
  • budowanie nowej bazy klientów, poszukiwanie i pozyskanie nowych klientów ,
  • aktywna sprzedaż w tym delegacje sprzedażowe do siedzib firm,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami,
  • przygotowywanie i prezentacja ofert odpowiadających potrzebom klientów,
  • opieka posprzedażowa,
  • rejestracja w CRM działań.

Nasze wymagania:

  • umiejętności sprzedażowe / negocjacyjne - minimum 1 rok doświadczenia przedstawiciela handlowego poparte wynikami pracy aktywnego handlowca usług / produktów,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych kraj/ zagranica,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • gotowość do pracy w weekendy i ponad ośmiogodzinnym czasie pracy,
  • znajomość języka angielskiego albo niemieckiego na poziomie zaawansowanym (znajomość dwóch języków obcych na poziomie zaawansowanym będzie dodatkowym atutem),
  • aktywne prawo jazdy kat. B.,
  • otwartość na zmiany,
  • dyspozycyjność.
  • chcą być częścią zespołu organizującego najważniejsze wydarzenia targowe z portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich,
  • lubią pracę z ludźmi i dla ludzi,
  • lubią pracy w eventach,
  • lubią samodzielność w realizacji powierzanych zadań,
  • posiadają umiejętność pracy pod presją czasu!

Ważne dla nas:

  • Klient. Dbamy o doświadczenia klientów, budując tym samym ich lojalność wobec marki. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby dostarczyć klientom to, czego potrzebują.
  • Produkt. Każdy z nas jest ekspertem – dzielimy się wiedzą produktową, słuchamy i doradzamy naszym klientom zyskując ich zaufanie.
  • Postawa. Odpowiedzialność to coś, co nas wyróżnia. Podejmujemy decyzje i nie boimy się popełniać błędów. Mamy realny wpływ na miejsce, które wspólnie tworzymy.
  • Rozwój. Zapewniamy naszym współpracownikom wiele możliwości rozwoju. Każdy z nas może zaprojektować swoją przyszłość.
  • Różnorodność. Każdy z nas jest wyjątkowy. Atmosfera szacunku sprawia, że możemy w pełni wyrażać siebie.

Co oferujemy:

  • Rozwój zawodowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełny wymiar czasu pracy
  • Praca stacjonarna
  • Pakiet świadczeń pracowniczych („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kultury i sportu
    (m.in. Karta Multisport), Pracowniczy Program Emerytalny,
    dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży i wiele innych)
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej oraz preferencyjną ofertę ubezpieczeniową na życie,

Jest to praca idealna dla Ciebie!

Co zyskasz, oprócz stabilnej pracy na umowę z terminową wypłatą wynagrodzenia?

Brzmi dobrze?

Administratorem danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją opisaną powyżej, do momentu 3 miesiące po dacie wygaśnięcia ogłoszenia rekrutacyjnego na portalu pracuj.pl. Reklamacje i sprzeciwy dotyczące przetwarzania danych osobowych w serwisie należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: iod (Inspektor Ochrony Danych). W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu rekrutacji.  Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania,  wycofania zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.  Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.