Specjalista ds. komunikacji ze zwiedzającymi

Podziel się

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

Pracując na stanowisku Specjalisty będziesz odpowiedzialny m.in. za:

# opracowanie strategii pozyskania zwiedzających dla wybranych projektów targowych i konferencyjnych

# definiowanie grup docelowych i zaprojektowanie kampanii marketingowych do nich skierowanych (wysyłki pocztowe, mailingi, telemarketing, inne)

# pozyskanie odpowiednich baz danych i praca na nich (segregacja, analiza, aktualizacja)

# komunikację w wybranych social mediach

# przygotowanie z zespołem grafików atrakcyjnych materiałów graficznych: zaproszeń, ulotek, plakatów

# współpracę ze stowarzyszeniami i partnerami wydarzeń

# zaprojektowanie wystroju terenu usprawniającego poruszanie się po nim podczas targów czy konferencji

# analizę i raportowanie podjętych działań w oparciu o dostępne narzędzia.

Od kandydatów oczekujemy

  • doświadczenia we wskazanych powyżej obszarach, w szczególności w pracy z bazami danych
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • kreatywnego podejścia do realizacji zadań
  • umiejętności dzielenia czasu na różne zadania projektowe
  • doświadczenie w biznesowym osadzaniu podejmowanych działań
  • mile widziana znajomość narzędzi digital marketingu.

To oferujemy

  • interesujący pakiet socjalny (m.in. paczki dla dzieci z okazji świąt, dofinansowanie do obozów kolonii dla dzieci)
  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników i ich rodzin
  • stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą :)
  • program MultiSport>
  • umowę o pracę na pełny etat
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • wynagrodzenie zawsze na czas na koncie
  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe
  • parking na terenie MTP
  • obiady dofinansowane przez pracodawcę.

Przy analizie zgłoszeń będziemy preferować Kandydatów, których aplikacje nawiążą bezpośrednio do naszego ogłoszenia!

Prześlij do nas swoje CV na adres email:
rekrutacja_dbm

Administratorem danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją opisaną powyżej, do momentu 3 miesiące po dacie wygaśnięcia ogłoszenia rekrutacyjnego na portalu pracuj.pl. Reklamacje i sprzeciwy dotyczące przetwarzania danych osobowych w serwisie należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: iod (Inspektor Ochrony Danych). W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu rekrutacji.  Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania,  wycofania zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.  Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.